Не бійтеся високої води.

renewable-energyМайдан сколихнув Україну. Майдан розбурхав, загалом розмірене, життя Турківщини. Останнім часом в нашому краї з’явилися громадські організації, що висловлюють щирі наміри змінити наше життя на краще. До цих новітніх організацій долучаються і ті що були створені раніше. Під впливом революційних настроїв та складної ситуації в країні лунають заклики до радикальних швидких змін. Така велика кількість однодумців вселяє віру в те, що їх намагання не будуть марними.

Continue reading

Звіт про роботу Турківського ресурсного центру розвитку громад.

16533_121.07.2008 року підписано угоду про партнерство між Турківською районною державною адміністрацією, Турківською районною радою та Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй і Європейським Союзом. Для реалізації проекту в Турківському районі було залучено новостворені громадські організації агенції місцевого розвитку сіл Вовче, Верхня Яблунька, Лімна, Мельничне, Явора, Розлуч та два проекти міста Турка. Continue reading

На зустрічі – про ведення бізнесу, та новації податкового законодавства .

nashlo-sposob-kak-udeshevit-vedenie-biznesa_small

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ   20 червня заступник начальника начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович провела зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, за участі представників ЗМІ  з питань ведення бізнесу,новації в податковому законодавстві, електронних сервісів Міндоходів .

На зустрічі розглянуто проблемні питання оподаткування та обговорено законодавчі ініціативи, спрямовані на вдосконалення адміністрування податків, створення сприятливого бізнес-клімату, переваги запровадження електронних сервісів для платників податків із застосуванням новітніх технологій . Continue reading

Акцизи на алкоголь та тютюн підвищаться з 1 липня.

33135

Турківське відділення Самбірської ОДПІ  інформує:  внесеними змінами до «Антикризового закону» перенесено термін підвищення ставок акцизного податку на алкогольні напої з 1 вересня на 1 липня 2014 року.

Тобто з 1 липня цього року ставки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищаться на 25%.Так, на вермути та кріплені вина ставка акцизу збільшується з 2,86 грн. до 3,58 грн. за літр, вина ігристі – з 4,16 грн. до 5,2 грн. за літр. Ставка акцизу на спирт, спиртові дистиляти, алкогольні напої підвищується з 56,42 грн. до 70,53 грн. за літр 100% спирту. Тобто ціна за 1 пляшку горілки об’ємом 0,5 літра збільшиться в середньому на 4 гривні. Continue reading

Переваги подання звітності в електронній формі.

cropped-e-whyte-3001Подання звітності в електронній формі набирає все більшої популярності серед платників податків, адже це просто, швидко та надійно. Вибравши сучасний спосіб звітування, платник податків отримує низку переваг, а саме:

– відсутність необхідності дублювання податкової звітності на паперових носіях;

– можливість використання власних програмних забезпечень та відправлення звітності в будь-який зручний час з будь – якої точки земної кулі;

– економія часу, який до того витрачався на черги до податкового інспектора, „вікна” прийому звітності або придбання бланків; Continue reading

Запрошення до участі у Конкурсі

12-300x299

  1. Громадська організація «Агенція місцевого розвитку «Відродження» с.Ластівка та Програма розвитку ООН та ЄС (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту “Інноваційні енергоефективні заходи в НВК с.Ластівка, Турківського району. Реконструкція системи теплопостачання з встановленням піролізного котла та сталевих радіаторів”: : встановлення радіаторів та котла, прокладання трубопроводів опалення, встановлення та запуск піролізного котла та суміжних до цього робіт. Адреса об’єкту: 82521, вул. Т.Шевченка, 52, с.Ластівка Турківського району Львівської області.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 82521, вул. Т.Шевченка, 52, НВК с.Ластівка Турківського району Львівської області.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о11.00 год, 09 липня 2014 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  03244 74680, 0997420177 (Дмитро Нагірнич).

 

Запрошення до участі у Конкурсі

piroliznij_kotel

  1. Громадська організація «Агенція місцевого розвитку села Риків» та Програма розвитку ООН та ЄС (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту “Інноваційні енергоефективні заходи в ЗОШ І-ІІ ступенів с.Риків, Турківського району. Реконструкція системи теплопостачання з встановленням піролізного котла та сталевих радіаторів”: : встановлення радіаторів та котла, прокладання трубопроводів опалення, встановлення та запуск піролізного котла та суміжних до цього робіт. Адреса об’єкту: 82549, вул. Зарічна, 28, с.Риків Турківського району Львівської області.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 82549, вул. Зарічна, 28, с.Риків Турківського району Львівської області.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о16.00 год, 09 липня 2014 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:   0667094030 (Галина Жавко).

 

У львівському генконсульстві Польщі – новий порядок реєстрації візових анкет

Як пояснили в диппредставництві – аби протидіяти незаконним посередникам і скоротити строки очікування на подання документів для оформлення віз.

Інтернет-видання «Zaxid.net» повідомляє сьогодні, 13 червня, з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України, щоз 1 червня 2014 року Генеральне консульство Республіки Польща у Львові запровадило новий порядок реєстрації у пунктах прийому візових анкет (ППВА) для мешканців Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Новий порядок реєстрації запроваджено з метою оптимізації процедури подання документів для оформлення польських і шенгенських віз.

Зокрема, для призначення дати подачі документів на оформлення польської візи громадянам України потрібно буде попередньо отримати  індивідуальний номер, який зазначається на банківській квитанції про оплату послуг ППВА. Через 24 години після здійснення попередньої оплати, заявник матиме можливість зареєструватись для подачі документів у ППВА. Здійснити реєстрацію можна таким чином:

1) зателефонувати за номерами колл-центру: +38 044 594 54 96, +38 032 242 45 64, +38 050 117 90 53, +38 032 235 17 76, у робочі дні з 08.00 до 22.00 з понеділка по п’ятницю, окрім святкових днів (оплата дзвінків здійснюється згідно тарифного плану мобільного оператора);

2) відвідати інтернет сторінку: www.polandvisa-ukraine.com.

У Генконсульстві зазначили, що такі кроки спрямовано на ефективну протидію випадкам надання незаконних посередницьких послуг в оформленні віз, які мали місце на початку 2014 року, а також скорочення строків очікування на подання документів для оформлення візи до Польщі для громадян України.

dailylviv.com

Кабінет міністрів постановив розпочати виготовлення, оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів із 1 січня 2015 року.

ea7c5023ccd58f6cc4dc0da872ea3a25_XL

Кабінет міністрів постановив розпочати виготовлення, оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів із 1 січня 2015 року. Це закріплено постановами уряду №152 від 7 травня 2014 року, зазначає“Інтерфакс-Україна“.

Зокрема, уряд затвердив зразок бланка, технічний опис і порядок оформлення, видачі, обміну, пересилки, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм і розпорядився розпочати їх видачу з 1 січня 2015 року.

Уряд встановив, що документи, видані до набуття чинності цієї постанови, дійсні впродовж терміну, на який їх було видано.

Раніше повідомлялося, що внутрішні паспорти громадян України можуть вже в 2015 році замінити на пластикові посвідчення особи, а отримання біопаспортів для закордонних поїздок зробити добровільним.

Так, у разі ухвалення закону з 1 липня 2015 р. замість внутрішнього паспорта введуть в обіг посвідчення особи – документ у формі картки з особистими даними. Він буде видаватися з 16-річного віку терміном на 10 років.

dailylviv.com

Проведено перший тендер на відбір Підрядника!

ViewtyПролунав останній дзвоник…Розпочинаються канікули…А Турківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 готується до проведення капітального ремонту, який став можливим в рамках співпраці із Українським фондом соціальних інвестицій.

То ж знаменно, що в день останнього дзвоника – 30 травня, у Турківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено розкриття тендерних пропозицій для відбору підрядної організації на виконання ремонтно-будівельних робіт школи. Це перший тендер у районі.

Засідання тендерного комітету та розкриття поданих пропозицій проходило у приміщенні навчального закладу за участі членів Агенції по впровадженню, консультантів та працівників УФСІ, а також представників підрядних організацій. Continue reading