СПИСОК КАНДИДАТІВ ВІД ПАРТІЇ “ПРАВИЙ СЕКТОР”

ЦВК  зареєструвала партію “Правий сектор” у загальнонаціональному багатомандатному окрузі на позачергові вибори депутатів Верховної Ради. Ця політсила матиме 17-й номер у бюлетені. Всього у виборчому списку партії зареєстровані 33  кандидати:

Відзавтра реєструватимуть місця проживання й оформлятимуть паспорти лише в центрах адмінпослуг.

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, з 1 жовтня реєстрація місця проживання та оформлення паспорта здійснюватиметься винятково через регіональні центри з надання адміністративних послуг. У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що з 1 жовтня 2014 року реєстрація місця проживання та оформлення паспорта здійснюватиметься винятково через регіональні центри з…

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЗАСТУП” ВИСУНУЛА ВОЇНА АТО КАНДИДАТОМ ПО 125 ОКРУГУ .

Одномандатний виборчий округ № 125 Микитін Василь Васильович, народився 4 листопада 1987 року в селі Підгірці Стрийського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, військовослужбовець, Збройні сили України, безпартійний, проживає в селі Підгірці Стрийського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ…

Нові штрафи за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З 4 вересня 2014 року набрав чинності Закон України від 12 серпня 2014 № 1638-VII, яким внесено зміни до Податкового кодексу та Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», які передбачають посилення контролю за обігом підакцизних товарів та правил торгівлі горілчаними виробами.

МАЖОРИТАРНИКИ ВО № 125.

Одномандатний виборчий округ №125. Центр виборчого округу: місто Старий Самбір. Зареєстровано 10 кандидатів. Авдейчик Юрій Іванович народився 25 серпня 1989 року в місті Трускавець Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ. «У багатьох країнах Європи рух із ввімкненими фарами у світлу пору доби є обов’язковим, – зазначає очільник ДАІ Анатолій Сіренко. – Такі заходи безпеки допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод».

Гриневич: Наша освіта виховує комплекс неповноцінності, а повинна давати дітям крила

В Україні поглиблюється соціальна нерівність. Соціальне розшарування провідні держави вирівнюють, надаючи всім соціальним групам доступ до якісної освіти, необхідної для успішного життя. Однак в Україні функцію соціального ліфта освіта не виконує. В ексклюзивному інтерв’ю ZAXID.NET голова Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти Лілія Гриневич (ВО «Батьківщина») розповіла про значення освіти у подоланні соціальної…

ТУРКА ЧЕМПІОН 2014! ВОВЧЕ ТА ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА НЕ ВИЙШЛИ НА ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ.

Футбольна команда із міста Турка перемогла команду із села Либохора із рахунком 3:0. Кубок переможців Чемпіонату Турківщини 2014 року залишився у футболістів турківської команди. Либохора  у другому  таймі  фізично поступалася   турківським  футболістам.Турка  заслужено перемогла команду  із  села Либохора.

РУХ ЧЕСНО ОПРИЛЮДНИВ СПИСКИ ПОЛІТИЧНИХ ПЕРЕВЕРТНІВ І ДИСКРЕДИТОВАНИХ КАНДИДАТІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗНОВУ ПОТРАПИТИ ДО ВРУ (ПЕРЕЛІК)

Рух ЧЕСНО попередньо проаналізував прізвища кандидатів у народні депутати та закликав партії, які беруть участь у позачергових виборах до Верховної Ради України, запланованих на 26 жовтня цього року, зняти своїх одіозних представників. У ЧЕСНО наголошують, що йдеться про тих кандидатів, які за даними журналістських розслідувань були причетні до корупційних справ та/або голосували за “диктаторські закони”…