Лопушанський переміг в окрузі і отримує мандат нардепа (100% протоколів)

Лопушанський переміг в окрузі і отримує мандат нардепа (100% протоколів) Самовисуванець Андрій Лопушанський переміг у одномандатному виборчому окрузі №125 (Старосамбірський, Турківський, Сколівський райони), з результатом 32.05% голосів виборців – опрацьовано 100% протоколів. Про це повідомляється на сайті ЦВК.

Звіт депутата Львівської обласної ради – Дзюдзь Михайла Семеновича.

Начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області генерал – майор внутрішньої служби Депутат Львівської обласної ради 3 скликань. Народився у  селі  Вовче  Турківського  району. ДЗЮДЗЬ Михайло Семенович

Голови Львівської і Дніпропетровської обласних рад обговорили питання, щодо налагодження співпраці між областями

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася зустріч голови Львівської обласної ради Петра Колодія з головою Дніпропетровської обласної ради Євгеном Удодом, в рамках якої очільники обласних рад обговорили питання щодо налагодження тісної співпраці між обома регіонами.

До ВР потрапляють 24 вихідці зі Львівщини, серед яких 81-річний син Шухевича .

За результатами екзит-полів, проведених соціологічними компаніями в ході виборів, до парламенту за партійними виборчими списками проходять 24 вихідці зі Львівщини. Як передає кореспондент УНІАН, найбільша кількість львів’ян потрапляє до Верховної Ради за списками партії «Об’єднання «Самопоміч» – 8 осіб, троє з яких є працівниками Львівської мерії і підлеглими лідера партії міського голови Львова Андрія Садового.…

В одному з округів Львівщини “Свобода” не подолала 5-процентний бар’єр, – дані ЦВК

Це випливає з даних, розміщені на сайті Центральної виборчої комісії (при 100% опрацьованих протоколів). Ще у чотирьох округах за “Свободу” проголосували менш як 6% виборців – №117 (Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району Львова) – 5.97%; №118 – 5.76%; №123 (Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський р-ни)– 5.89%; №126 (Жидачівщина та Стрийщина) – 5.63%.

Традиції укладання шлюбу бойків Карпат

ТРАДИЦІЇ УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ БОЙКІВ КАРПАТ (кінець ХІХ– перша половина ХХ століття) Серед українських етнографічних груп, що населяють Карпатський регіон, можна виділити одну з найцікавіших та найменш досліджених – бойків. Бойкiвщина знаходиться в гiрськiй системі західної частини українських Карпат. Вперше окреслення її етнологічних меж знаходимо у розвідці відомого чеського вченого П.Й.Шафарика

Конкурс «Герої не вмирають»

З метою виховання національно-патріотичної свідомості через пізнання образотворчого мистецтва, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь і навичок, виявлення талановитих та обдарованих дітей, підвищення рівня усвідомлення дошкільнятами та школярами ролі патріотизму, героїзму, прищеплення любові до України відділом освіти Турківської РДА керуючись наказом №279 від 13.10.2014року протягом 10-25 жовтня було проведено районний…

Сьогодні до Львова привезуть мощі св. Івана Павла ІІ

У рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля, сьогодні, 26 жовтня, до Львова привезуть мощі св. Івана Павла ІІ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Як зазначається, саме після зустрічі цього римського архієрея з Михайлом Горбачовим у грудні 1989 року почався процес легалізації УГКЦ.

Як оформити пенсію?

Руслана Іванкова, заступник директора Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області: – Якщо ви уперше збираєтесь оформити пенсію, вам необхідно звернутися у відділення Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації). Для цього треба принести пакет документів:

Герич Ігор Дионізович – воїн світла.

Народився 15 жовтня 1961 року у м. Турка в родині відомих бойківських лікарів — Віри і Дионізія Герич. У 1984 р. з відзнакою закінчив Львівський державний медичний інститут (нині — Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького) за спеціальністю лікувальна справа. У 1985 р. після отримання кваліфікації хірурга працював лікарем-хірургом Турківської центральної районної лікарні.