Андрій Лопушанський показав своїх помічників

maxresdefaultПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ:

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»: Словська Ірина Євгенівна, Стріха Микола Вікторович

За строковим трудовим договором на постійній основі: Нижний Валерій Іванович

За строковим трудовим договором за сумісництвом: Грищенко Ігор Валерійович

На громадських засадах: Ахмедов Шаміль Магомедович, Глек Ольга Юріївна, Грись Володимир Іванович, Федоришин Василь Ілліч, Циганков Денис Валерійович

 

 

Одна з причин нинішнього конфлікту — ця демагогія про «русский мир», яка років десять тому виринула з лона церкви.

1280243655Дуже пізно це люди розгледіли. Одна з причин нинішнього конфлікту — ця демагогія про «русский мир», яка років десять тому виринула з лона церкви. Раніше цю ідею проговорювали якісь маргінали на зразок Дугіна, а зараз це говорить патріарх Росії. А у простих людей довіра до Церкви велика, вони можуть Писання не знати, але патріарху беззастережно повірять. Ідею про «русский мир» підняли на багнети і носяться з нею. Твердять про якусь святу Русь… Немає таких понять в Писанні. Абсолютно! Немає святої Русі, як немає святої Греції або святої Палестини. Continue reading

Об’єкти, збудовані без дозволу, прийматимуть в експлуатацію до кінця поточного року

115Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Згідно з документом, до 31 грудня 2015 року продовжується можливість застосування механізму прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Йдеться про індивідуальні житлові, садові, дачні будинки, господарські та присадибні будівлі і споруди, громадські будинки та будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I та II категорій складності. Continue reading

Священик з Кобеляк благословив бійців внутрішніх військ «аби крові не було».

Євромітинги в столиці не обходились без участі представників церкви, які «закликали не проливати кров». Сотні церковнослужителів знаходились на центральних вулицях Києва, де досить було неспокійно в ці дні.

Серед них є служителі церков різних областей. Як повідомляє Громадське телебачення,  один із священиків благословив бійців внутрішніх військ, як були на Хрещатику, щоб «не було крові». Він підійшов до кожного бійця та «освятив його».

Як виявилося, цим священиком був Дмитро Кулічковський — кобелячанин, за допомогою якого у районному центрі побудували першу в районі новозбудована церква УПЦ Київського патріархату, що одержала назву «Святого Юрія Переможця». Її у вересні освятив Патріарх Київського і всієї Руси-України Філарет.

 Довідка. Дмитро Кулічковський народився 12 лютого 1962 року в селі Присліп Турківського району Львівської області. Священик опікується церквою Різдва Іоана Хрестителя села Марківка та Юрія Переможця  Кобеляк.

Громади сіл Матків та Гусне підписали договір про співробітництво з ООН та ЄС.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29 січня 2015 року представники  Львівського  обласного  підрозділу  впровадження  проекту – Ірина  Галайко спільно із  координаторм  проекту ПРООН та  ЄС  у Турківському  районі – Миколою  ЛИЛО взяли участь у Загальних зборах громад с Матків Мохнатської сільської ради та с Гусне Верхньогусненської сільської ради Турківського району з питання співпраці з Програмою Розвитку ООН та ЄС в рамках реалізації Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”.

Continue reading

Допоможім Ярославу Паращичу пораненому в зоні АТО

19738091Нагадаємо, 25 січня 2015 року був важко поранений наш земляк Паращич Ярослав Ярославович житель с.Шум’яч, Турківського району.

Отримав поранення під час обстрілу бойовиками позицій сил антитерористичної операції.

Всіх небайдужих можуть перерахувати кошти для проходження реабілітації на його власний рахунок:

ПРИВАТ БАНК

отримувач ПАРАЩИЧ ЯРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ

Номер Картки : 4149 4978 0167 4310

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Анастасію Розлуцьку нагороджено медаллю “За жертовність і любов до України”

934676_381079645341173_678261120_n

Чарівну бойківчаночку із  села Нижній  Турів нагороджено відзнакою “За жертовність і любов до України”!
Експерта Центру освітнього моніторингу та волонтера Анастасію Розлуцьку нагороджено медаллю “За жертовність і любов до України”! Нагороду вручив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Усією командою дякуємо Анастасії за її без ліку добрі справи та самовідданість задля нашої країни, які наближають нашу спільну перемогу!

Анастасія Розлуцька, працювала помічником народного депутата О.Донія, родом зі Львівщини, мешкає у Києві, рідна мова – українська, координує «Безкоштовні курси української мови» Continue reading

Депутати Турківської міської ради вирішили розпродати комунальну нерухомість.

Turka-2Депутати Турківської міської ради дозволили розпродати орендарям приміщення колишнього готелю у центрі міста.Депутати всіх каденцій, постійно розповідають про необхідність наповнення міського бюджету. Один зі шляхів такого наповнення – продаж комунальної нерухомості. За логікою і за Конституцією депутати повинні розпоряджатися майном громади так, щоб громада отримувала від нього найбільший зиск.Експертну оцінку чомусь буде робити сам купець без конкурсного відбору. Зараз всі оцінки спираються на ринкові, на те, що пропонує ринок.  Є три підходи: порівняльний, дохідний, витратний. Спочатку аналізується майно, яке продається, і в залежності від майна вибирають, підхід оцінювання. Тут дуже багато нюансів, але взагалі визначається ринкова вартість. Коли майно продається з аукціону, визначається початкова вартість з якої починаються торги. Коли майно викупляється шляхом приватизації – перевага надається орендарю, який у даний момент орендує майно, тобто він має першочергове право придбання цього майна.Депутати  міської ради вирішили  не проводити  аукціон, а  внести зміни  до  договорів  оренди  та  продати орендарям.

На Львівщині меру Турки оголосили недовіру та зламали палець

A7c5qFyIhSIДепутати Турківської міської ради проголосували за недовіру міському голові Турки Юрію Косюхничу. Таке рішення прийнято вчора, 27 січня, під час сесії Турківської міської ради.

Депутатський корпус міськради налічує 29 депутатів – у сесійній залі за недовіру міського голови голосували 25 депутатів – 24 проголосували «за», 1 «утримався». Continue reading

Зміни у законодавстві про працю, які набрали чинності з 01 січня 2015 року.

npk_pracya,_alerta,_1.1_kg_Викладено в новій редакції частину 3 статті 24 КЗпПУ, частину 4 статті 24 КЗпПУ виключено.
До внесення змін дозволено укладення трудового договору, яке оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу (ч.3 ст. 24)
Частина 4 ст. 24 – Трудовий договір вважався укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи. Continue reading