Лікар сказав :”Біди немає…” , або про халатність турківських лікарів.

5d45c1cd45a9bfa47cb3fb040748537f_article_image620x375Я Мурис Борис Борисович – працівник ЕМД Турківської підстанції (фельдшер швидкої допомоги у м. Турка), моя сестра працює медсестрою в гінекологічному відділенні ТКЦРЛ. Ось вам розповідь про наших колег-лікарів Турківської КЦРЛ і про їхнє халатне ставлення стосовно нашого покійного батька, Муриса Бориса Михайловича 1959 р.н. який своїми ногами прийшов в ТКЦРЛ а десь через 18 годин ми забрали покійного батька до дому. Continue reading

Зустріч з учасниками АТО та керівниками волонтерських організацій району

0113126826 листопада в залі засідань районної ради, за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького та голови районної ради Володимира Лозюка проведено зустріч з учасниками АТО та керівниками волонтерських організацій району.

В даному заході взяв участь директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян та громадськість району.

Метою зустрічі було розгляд актуальних проблем учасників АТО, посилення співпраці органів виконавчої влади з волонтерськими, громадськими організаціями, благодійними фондами, активними волонтерами, які надають допомогу учасникам АТО, консолідація зусиль влади та громадськості щодо покращення вирішення наявних соціальних проблем учасників АТО.

Турківська РДА

Відтепер у Турківському районі оформити земельну ділянку можна за два візити до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

046_1024x818_1448874778_613x377.138671875_3_0_Відтепер у  Турківському районі оформити земельну ділянку можна за два візити до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

«У рамках експерименту на території трьох районів Львівської області запровадили новий механізм приватизації землі. Відтепер у Радехівському, Самбірському та Турківському районах оформити земельну ділянку можна за два візити до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)», – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації , де також передали подробиці: Continue reading

Ластівківську сільську раду погодилися приєднати до Дрогобицького району..

1443527029_dsc_0428Відбулося пленарне засідання останньої перед виборами чергової ХLIII сесії Дрогобицької районної ради. Депутати розглянули питання порядку денного: про виконання районного бюджету за І півріччя та прогнозне виконання за 9 місяців; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-16 років, про хід виконання Програми розвитку галузі освіти району та Програми розвитку культури, духовності та національних традицій. Було також затверджено уточнення до районного бюджету. Зокрема, уточнено доходи районного бюджету на цей рік, субвенції на утримання дошкільних навчальних закладів, районних домів та сільських бібліотек тощо. Continue reading

Наталія Гошівська очолила районний відділ освіти Турківської РДА.

DSCF0921 Турківська РДА  представила керівникам загальноосвітніх шкіл, працівникам галузі освіти району нового начальника відділу освіти районної державної адміністрації Гошівську Наталію Михайлівну.

Підставою призначення є розпорядження голови Турківської райдержадміністрації від 24.11.2015 р., як таку, яка успішно пройшла відкритий конкурс. Про це повідомили у Турківській РДА.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький та голова районної ради Володимир Лозюк щиро привітали новопризначеного начальника відділу освіти та побажали їй успіхів, терпіння, професійних здобутків та плідної праці задля підвищення рейтингу галузі освіти району на більш високий рівень. Continue reading

У 2016 році механізм отримання матеріальної допомоги мешканцями Львівщини від депутатів Львівської обласної ради буде спрощено.

4574947eУ 2016 році механізм отримання матеріальної допомоги мешканцями Львівщини від депутатів Львівської обласної ради буде спрощено.

Якщо раніше жителям Львівщини, які потребували таку допомогу, доводилося, окрім довідки про свої доходи, подавати ще й довідки про доходи членів своїх сімей, то тепер їх пропонуватиметься виключити з переліку обов’язкових документів. Одним із головних документів, який повинен буде надати заявник – це підтверджуючий документ про потребу матеріальної допомоги (чи то довідка від лікаря, якщо людині необхідні кошти на лікування, чи акт обстеження соціально-побутових умов від ЖЕКу тощо). Continue reading

Турківська районна рада взяла участь у VI -му міжнародному Форумі по транскордонному співробітництві у м Ужгород “Прикордонні діалоги 2015” .

Україна-словаччина1Турківська  районна рада взяла  участь у  VI -му міжнародному  Форумі по транскордонному  співробітництві у м Ужгород “Прикордонні діалоги 2015” . Голова  районної  ради  Володимир  Лозюк  та  консультант з  транскордонного  співробітництва  районної  ради  Микола  Лило взяли  участь  у  форумі 25 листопада 2015 р. – м. Ужгород, «Галерея ІЛЬКО.

Зміцнення зв’язків між сусідніми країнами та їх громадянами, економічна співпраця, розвиток туризму і міжнародної торгівлі, покращення спільного менеджменту природних ресурсів, підтримка зайнятості та рівності можливостей на місцевому рівні і водночас безпечний рух громадян через кордони та в прикордонних областях, спільні заходи, більш інтенсивне взаємне ознайомлення – все це приносить діюче транскордонне співробітництво, важливість якого Словацька Республіка вже давно усвідомлює і посередництвом різних програм чи проектів підтримує. Continue reading

Турківський район аутсайдер Львівської області із реалізації промпродукції – 51 грн на одну особу.

12279235_706711396132472_3470913675599562299_nЗгідно із даними департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості Львівської ОДА щодо оцінки рейтингових позицій районів та міст Львівської області, індекс цін виробників промислової продукції становив +38,4%.

Найбільші темпи реалізації промислової продукції були зафіксовані у Сколівському (206,3), Пустомитівському (208,9), Дрогобицькому (191,7), Сокальському (181,9) та Жовківському (179,7) районах.

Щодо обсягу реалізованої продукції, то тут на першому місці опинився Кам’янка-Бузький район із показником 45,251 грн на одну особу. Непогані показники у Пустомитівського (27 934 грн) та Радехівськеого (25 695 грн) районах, ось серед аутсайдерів області із реалізації промпродукції став Турківський район – 51 грн на одну особу. Continue reading

Батьки Самбірчанки, яку на фестивалі «Бойко-fest» в ніч на 9 серпня смертельно травмувала некерована автівка вимагають покарати організаторів фестивалю.

11895019_889222307798825_5764346440831123211_o-1024x683Батьки Самбірчанки, яку на фестивалі «Бойко-fest» в ніч на 9 серпня смертельно травмувала некерована автівка вимагають покарати організаторів фестивалю.

З чотирьох травмованих дівчина тоді постраждала найбільше – лікарі діагностували у неї серйозну черепно-мозкову травму, перелом ребер, довелося зшивати розірвану печінку та видаляти селезінку. Медики боролися за її життя десять днів, але пізно ввечері 19 серпня Ірина померла, не приходячи до тями.

Ірині Хмилівській було 25 років, вона працювала учителем фізкультури у школі. Єдина дитина у сім’ї.

За фактом наїзду ведеться слідство, але родичі Ірини мають великі сумніви щодо об’єктивності розслідування. До розслідування  підключились журналісти  програми “ГОВОРИТЬ УКРАЇНА”.

НОВООБРАНІ ДЕПУТАТИ “ОБ’ЄДНАННЯ “САМОПОМІЧ” НАВЧАЮТЬСЯ ПУБЛІЧНОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ.

12291965_1021991744513006_7901513847092900909_oУ суботу, 21 листопада, кандидати в депутати від Турківського районного осередку політичної партії Об’єднання «САМОПОМІЧ» Іван Нагайко та Олександр Гвоздінський відвідали семінар для новообраних депутатів у місті Львові. Під час зустрічі присутні мали змогу отримати чимало важливих рекомендацій від лідера партії Андрія Садового та народних депутатів Олега Березюка, Олега Лаврика щодо організації ефективної роботи у місцевих радах. Зокрема, увагу новобраних депутатів було зосереджено на п’яти ключових стандартах, які варто враховувати під час реалізації Стратегії розвитку міста: якість надання послуг у сфері охорони здоров’я, у сфері роботи органів місцевого самоврядування, впровадження політики децентралізації, високі соціальні стандарти та висока політична культура кожного депутата. Аналітик Центру Політичних Студій та Аналітики Віктор Таран поділився з присутніми практичними рекомендаціями щодо ефективної імплементації чинних норм антикорупційного законодавства, закріплених в ЗУ «Про доступ до публічної інформації», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про запобігання корупції», «Про здійснення державних закупівель», «Про відкритість використання публічних коштів» при ухваленні рішень депутатським корпусом місцевої ради.