Турківська районна рада візьме участь у проекті “ДІЙСНО РАЗОМ 2.0”.

Základní CMYKУ тренінгу з розробки та управління проектами «Дійсно разом 2.0», який відбувся 26-27 січня 2016 року в місті Ужгород взяв участь головний  спеціаліст з  міжрегіональної  співпраці  та  розвитку  зовнішньо-економічних  зв’язків  Турківської  районної  ради – Микола  Лило. 09  лютого 2016  року  голова  Турківської  районної ради  Володимир  ЛОЗЮК візьме  участь у  конференції з  подальшої  реалізації  проекту, що буде  проходити   у  м  Ужгород.
Метою заходу є забезпечення якості проектів та їх відповідності вимогам програми. Continue reading

Щодо проведеної роботи Турківським РЦСССДМ у січні місяці 2016 року

скачанные-файлы2Протягом січня  директором  Центру  та фахівцями із соціальної роботи здійснено 8 візитів   та складено 8 оцінок потреб дитини та її сім’ї  по м.Турка в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах . На облік  взято 6 сімей, в яких проживає 13 дітей. В більшості  в цих сім’ях існують проблеми  залежності від алкоголю, безвідповідальне ставлення до виховання дітей. Згідно заяв сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах  під соціальний супровід  взято  3 сім’ї, в яких виховується 6 дітей. Здійснено 4 візити та надано 12 соціальних послуг. З батьками була проведена індивідуальна профілактична робота щодо належного виховання дітей та покращення санітарно – гігієнічних умов проживання. Continue reading

Турківська міська рада відмовилась надати приміщення для розширення музею « Бойківщина».

вик комЗ відповідним зверненням до депутатів Турківської міської ради звернувся головний бойко Турківщини – Петро Косачевич. Прохання до  міського голови – надати приміщення у міській раді для музею «Бойківщина» розглядав  чомусь  виконком,  а  не  депутатський  корпус міської  ради. Питання  надання   в  оренду приміщень  вирішується  тільки  на  сесії  міської ради. Інтереси турківських підприємців виявилися важливішими за інтереси громади. Краєзнавчий музей “Бойківщина” – мав би стати одним з найкращих краєзнавчих музеїв Турківського краю. Зібрання матеріалів і предметів з етнографії та культури Бойківщини та значний культурно-освітній осередок у  місті надав би туристичної привабливості всьому  району.
Музей у Турці може стати першим державним музеєм, що присвячений самобутньому культурному надбанню Бойківського краю.
Роботу над створенням музею розпочав Петро Косачевич з найголовнішого — пошуку, збирання та опрацювання матеріалів для майбутньої експозиції. Однак, відсутність відповідного приміщення не дозволяє створити постійно діючу експозицію.

У залах Турківського краєзнавчого музею «Бойківщина» можливо розмістити 4 відділи:
• історичний;
• природничий;
• етнографічний;
• меморіальний.

У СЕЛІ ЯВОРІВ ТУРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАГИНУВ ТРАКТОРИСТ

5652464928 січня о 18:00 у селі Яворів в Турківському районі водій трактора, 1986 року народження, місцевий житель не впорався з керуванням, з’їхав з містка, перекинувся і загинув на місці події. Попередня причина події – не впорався з керуванням. Незадовільні дорожні умови, що могли би стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Про це повідомили сьогодні, 29 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

 

ДЕПУТАТИ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ПАМ’ЯТНИКА СТЕПАНА БАНДЕРИ.

399c18c-p1230166На черговій сесії Турківської міської ради депутати відмовилися прийняти на баланс пам’ятники Тарасу Щевченку, Степану Бандері та воїнам-афганцям з балансу районної ради та відділу культури і туризму. Пам’ятники стоять на території міста.
Депутати міської ради виступали, що вони за, але при умові, що всі приміщення спільної комунальної власності громад Турківщини на території міста будуть передані також на баланс міської ради. Як можна у цьому питанні взагалі торгуватися?. Що за мораль в стінах міської ради?

 

Continue reading

На зрізання дерев з міського бюджету витратили понад 27 тисяч гривень

78492547За послуги зрізання дерев Турківська міська рада у грудні перерахувала приватним підприємцям двадцять сім з половиною тисяч гривень.

Такі дані видно із трансакцій, які є в розпорядженні нашого сайту.

Крім того, у грудні за кошти платників податків чиновники також придбали ноутбук вартістю 6520 грн та бензопилу вартістю 4400 грн.

А вже в новому році – 26 січня Турківська міська рада купила пилосос за 2520 грн. Як ми вже раніше повідомляли, Турківська міська рада витратила на реконструкцію вулиці Хмельницького майже 218 тис. грн.

http://turka-ua.net/news/2016-01-29-2634

Відбулася ІІІ позачергова сесія Турківської районної ради VІІ скликання

DSCN70031Сьогодні, 28 січня, в залі засідань районної ради, за участі депутатів районної ради, голів місцевих рад, відбулася ІІІ позачергова сесія Турківської районної ради VІІ скликання з таким порядком денним: Continue reading

НА ЛЬВІВЩИНІ СТАРТУВАВ КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ НА 2016 РІК

145391079956a8eb0f7f803Прийом конкурсних заявок розпочнеться з 8 лютого і триватиме до 4 березня 2016 року

  Конкурс мікропроектів місцевого розвитку проводитиметься за такими пріорітетами:

1. «Народні доми» – (реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження); Continue reading

10 фактів про гроші після територіальної реформи

_10_faktiv_pro_groshi_pislya_teritorialnoyi_reformi_1_2016_01_19_03_08_23Їх називають повзучими, бутафорними, псевдо- але реформи, як би ми про них не говорили, вони таки відбуваються. Хоч і повільно.
Територіальна реформа – одна із переліку реформ, яка стосується не конкретної галузі, а всієї громади, якості її життя. А якість, як відомо, не в останню чергу залежиться від грошей. Отож, за рахунок яких надходжень формуватиметься бюджет громади? Звідки отримуватимуть заробітну плату бюджетники, і від кого залежатиме фінансування та якість обслуговування у райлікарнях? Про ці та інші зміни виданню “Є” розповів директор офісу реформ у Хмельницькій області Сергій Яцковський.

Continue reading

Турецька компанія “Онур” планує збудувати асфальтний завод на території Бабинської об`єднаної громади у Самбірському районі.

4044-RoadStar-3000Турецька компанія “Онур” планує збудувати асфальтний завод на території Бабинської об`єднаної громади у Самбірському районі. Відкриття заводу має передувати початку капітального ремонту дороги державного значення Львів-Ужгород (через Самбір до Турківського перевалу). Роботи заплановані за кошти з перевиконання митних платежів у Львівській області а також за кошти кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. За попередньою інформацією на підприємстві має бути створено біля двохсот робочих місць, а самі роботи можуть розпочатися вже у липня цього року.