4 ВИМОГИ ПП “ОБ’ЄДНАННЯ “САМОПОМІЧ”.

logo_ukraine4 конкретні задачі Парламенту від Олега Березюка:
“Перше – це зміна уряду. Країною має управляти хтось, хто має більше довіри, ніж нинішній уряд. Тому треба новий уряд.
Друге – парламент має змінити прокурора. В Чернігові хтось покараний за гречку та фальсифікації? В Кривому Розі хтось покараний? Тому потрібен прокурор, який би мав принаймні ймовірність підняти це.
Третє – ЦВК. Чому ЦВК, яке обслуговувало “лжевибори” та всіх інших, до сьогодні працює?
Четверте і найважливіше – закон по вибори. Якщо ми зараз підемо на вибори за тим законом і з цим складом ЦВК, жодних змін в державі не буде. Цей старий закон дозволить завести в Раду мажоритарщиків, які є основою корупційної схеми, тому що вони всі є залежні. Ідеологічно округ можуть виграти тільки 5-7%. Все решта – це серйозні вливання грошей”.

Що робити, якщо ЖЕК відмовляється видавати довідку про склад сім’ї і не відповідає на письмові запит?

maxresdefaultЩо робити, якщо ЖЕК відмовляється видавати довідку про склад сім’ї і не відповідає на письмові запит? Свою відмову вони мотивують наявністю у мене заборгованості  за комунальні послуги.

Чинне законодавство України жодним чином не пов’язує питання наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги та видання довідки про склад родини та місце проживання. У випадку виникнення заборгованості питання її стягнення вирішуються виключно в суді. Радимо Вам  звернутися до районної прокуратури зі скаргою на бездіяльність Вашого ЖЕКу.

ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ МІКРОПРОЕКТІВ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ПРОДОВЖИЛИ ДО 11 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ

145675780256d45c2a8a225Таке рішення, зважаючи на прохання  представників територіальних громад,  прийняли члени Конкурсної ради. Окрім цього, 29 лютого на засіданні Конкурсної ради затвердили склад Експертної комісії. До її складу входитимуть  12 представників громадськості. Експерти працюватимуть на громадських засадах і  оцінюватимуть подані мікропроекти. Конкурсна рада прискіпливо вивчила подані резюме. Відтак, до складу експертів не потрапили висуванці з партійного середовища та представники бізнесу. Continue reading

ГОЛОВА ТУРКІВСЬКОЇ РДА ВИКОРИСТАВ 107 500,00 ГРН НА ПАЛИВНО – МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ У 2015 РОЦІ.

659e688c06a75211b24c3ff461351c1c.i900x601x581УКРАЇНА
ТУРКІВСЬКА РАЙОННАДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01.09.2015 року
Турка №158

Про виділення коштів з резервного фонду
районного бюджету на поповнення резерву
матеріально – технічних ресурсів.

Відповідно до Положення про порядок використання коштів резервного фонду районного бюджету, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 листопада 2005 року № 284, враховуючи рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС від 26 серпня 2015 року протокол №9:

1. Виділити з резервного фондурайонного бюджетуна поповнення резерву матеріально-технічних ресурсів:

27 000 (двадцять сім тисяч) гривень для придбання 1500 (тисячу п’ятсот) літрів дизпалива.
– 19 000 (дев’ятнадцять тисяч) гривень для придбання 1000 (однієї тисячі) літрів бензину А-92.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В.С.Юсипович) перерахувати виділенні кошти відділу фінансово-господарського забезпечення районної державної адміністрації (С.П.Гут).

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення районної державної адміністрації (С.П.Гут) перерахувати виділенні кошти МВ КПП «Агро ЛТД» (Р.А.Биїк), згідно поданих рахунків.

4. Контроль за виконанням розпорядженнязалишаю за собою.

Голова районної державної
адміністрації О.М.ЛАБЕЦЬКИЙ

Continue reading

Три райони скерували на війну 16 мільйонів гривень

бабло_на_войнуІгор Малецький, який щойно очолив об’єднану податкову, дав прес-конференцію для журналістів, щоб розповісти читачам, як спрацювало його відомство протягом минулого року. Нам назвали дуже багато цифр, які, очевидно, пересічному обивателеві не будуть дуже цікавими. Проте кілька моментів виділимо. Самбірський, Старосамбірський та Турківський райони торік сплатили розмаїтих податків близько 420 мільйонів гривень. Це майже на 90 мільйонів більше, ніж позаминулого року.

Continue reading

НЕЛЕГАЛИ НАМАГАЛИСЯ ПЕРЕЙТИ КОРДОН У ЛОПУШАНЦІ.

65752У Польщі затримали завдяки попередженню з Мостиського загону вихідців із Чечні. У результаті проведення спільних заходів  прикордонники  України та Польщі в черговий раз викрили канали незаконного переміщення людей до країн ЄС. Викриттю каналів сприяв оперативний обмін інформацією між прикордонними підрозділами двох країн, які провели термінові оперативно-пошукові заходи та затримали порушників на гарячому. Continue reading

Четверта двійня — в одних батьків!

original-216897686931-річна Наталія Кудрич народила своєму чоловікові вже десятьох синів та дочок
Цей небуденний факт сколихнув Україну: в 31-літньої мешканки села Нижня Яблунька Турківського району Львівської області Наталії Кудрич народилася… четверта двійня. Всього ж у жінки вже було шість пологів, під час яких з’явилося на світ десятеро синів та дочок. І жодного разу медикам не довелося робити Наталії кесарів розтин – усіх малят вона народила природним шляхом.
Тато мріяв про сина
Убога старенька хатинка, в якій притулилася ця велика родина, губиться в горах. Купили Кудричі цю розвалюху, як самі кажуть, щойно побралися (а було це дванадцять років тому). Обійшлася вона молодятам у кілька тисяч гривень. Там і почали звивати своє сімейне гніздечко. Хоч не в розкоші, без будь-яких зручностей, зате у великій любові. Тоді й подумати не могли, що вже через кілька літ у тій хижці їм стане зовсім тісненько, а їхня немаленька сім’я претендуватиме на вшанування у Книзі рекордів України.

Continue reading

ДИЗЕЛЬНИЙ ФОНД ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РДА

_yapfiles.ruРоЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

25.01.2016                                             м.Турка                                             №11

 Про виділення пального з резервного

фонду матеріально-технічних ресурсів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України                                        від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 6 січня 2016 року №1:

  1. Виділити з резервного фонду матеріально-технічних ресурсів:

– філії «Турківська ДЕД» 400 (чотириста) літрів дизпалива для забезпечення роботи снігоочисної техніки на автодорогах Турківського району. Continue reading

ЗА МЕЖАМИ СЕЛА МОХНАТЕ РОЗРОБЛЯЮТЬ КВАРТАЛ ЗАБУДОВИ.

 

imagesРОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

26.01.2016                                            м.Турка                                                      №15

Про розроблення детального плану території під

будівництво кварталу індивідуальної дачної забудови

в урочищі «Ровіні» за межами с.Мохнате,

Мохнатської сільської ради, орієнтовною площею 2,8000 га Continue reading

Відбулася 26.02.2016 року VI- позачергова сесія Турківської міської ради.

imagesСесію розпочав головуючий із короткої інформації про останні події що стосуються нашого міста та наголосив на можливості транскордонного співробітництва в планах пошуку “міст побратимів” та добросусідства з (Czarna Góra) Бещадського повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, як на початок. Continue reading