ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ.

p_turka_600Сьогодні під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка відбулось засідання президії райради.  

Депутати погодили порядок денний чергової сесії райради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

Зокрема, під час засідання президії було заслухано звіт голови  Турківської  ЦКРЛ про  розподіл субвенції між  двома  лікарнями. Continue reading

ІРИНА СУСЛОВА УЖЕ В ФРАКЦІЇ БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА.

22427b3-irina-suslova-samopomichДепутат Ірина Суслова увійшла до складу фракції БПП.

Про відповідну її заяву повідомив віце-спікер ВР Андрій Парубій на засіданні ВР.

Крім того, за інформацією УП, заяву на вступ до фракції БПП написав депутат Павло Кишкар. 

Це фактично підтверджує інформацію депутата Сергія Лещенка про те, що Адміністрація президент намагається сформувати коаліцію двома фракціями – БПП і НФ, без Юлії Тимошенко. Continue reading

У ЛЬВІВСЬКОМУ УНВЕРСИТЕТІ БУДЕ АУДИТОРІЯ ТА ІМЕННА СТИПЕНДІЯ ГЕРОЯ АТО СТЕПАНА ПЕТРІВСЬКОГО.

980160_1547069865592885_6691147973950853962_oАудиторія № 242 геологічного факультету ЛНУ імені І.Франка носитиме ім’я Степана Петрівського, мого племінника, який віддав життя за Україну в серпні 2014 року. Він напередодні якраз отримав диплом бакалавра і вступив на останній курс університету разом із братом-близнюком Іваном. Диплом отримав тільки Іван…
З ініціативи кандидата геологічних наук Василя Дяківа, доцента кафедри екологічної та інженерної геологіїі і гідрогеології, та викладачів факультету в аудиторії, де найчастіше слухав лекції Степан, буде пам’ятна дошка та куточок новітнього українського героя. Крім того, буде встановлена стипендія імені Степана Петрівського, яка щороку надаватиметься кращим студентам-геологам.
28 березня Василь Дяків прочитав лекцію, присвячену своєму улюбленому студентові. Лекцію із студентами-першокурсниками слухала мама, брати та рідні героя та одногрупники, з якими Степан навчався.

Міська рада відкрита до діалогу з усіма жителями міста.

image25 березня 2016 року у районному часописі «Бойківщина» була опублікована стаття «Влада має чути громаду й не ігнорувати», підписана ініціативною групою ГО «Учасники АТО Турківщини», ГО «Самооборона Турківщини», ГО «Народна гвардія». В статті є конкретні звинувачення в бік міської ради, тому спробую відповісти по кожному з них.
В першу чергу, організаторів зустрічі обурило, що не було представників міської ради на зборах, «хоча про цей захід було повідомлено заздалегідь». Повідомлення про захід було надруковано в газеті в п’ятницю 18 березня, тобто за два дні до зустрічі. У всіх керівників даних ГО є мій номер телефону, але ніхто не подзвонив, не повідомив про збори, не узгодив, чи є можливість бути присутнім на них. До речі, ніхто не повідомив і керівника ГО «Майдан Турківщини» Руслана Шияна. Continue reading

Інформація про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з формування та ведення реєстру територіальної громади м.Турка.

A7c5qFyIhSIТурківська міська рада інформує,що 25.03.2016р. о 15.00 год. відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з формування та ведення реєстру територіальної громади м.Турка.
На заміщення названої вакантної посади до конкурсної комісії подали документи 4 кандидати. Один із них на іспит не з»явився.
Із трьох учасників,які брали участь у конкурсі за результатами письмового іспиту та проведеної співбесіди визнана переможцем конкурсу на посаду спеціаліста з формування та ведення реєстру територіальної громади м.Турка Федчишак Оксана Василівна.
На конкурс були запрошені депутати міської ради та члени виконавчого комітету міської ради. Депутати міської ради Яворський Іван Ярославович та Вовчанська Надія Ярославівна були присутні на даному конкурсі та спостерігали за чесним,прозорим та об»єктивним оцінюванням ділових та професійних якостей учасників.

РОЗЛУЧ БАЖАЄ ПРИЄДНАТИСЬ ДО ТУРКИ., А НЕ ДО ЯВОРИ……

cropped-cropped-P101003925 березня, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Гутом зустрілися з громадськістю села Розлуч та села Явора щодо вирішення проблемних питань територіальних громад. Continue reading

З РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ГОЛОВОЮ РДА ВИДІЛЕНО 25 000,00 ГРН НА ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО.

776729645УКРАЇНА
ТУРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

15.03.2016 м.Турка №35

Про виділення коштів з резервного фонду
районного бюджету на поповнення резерву
матеріально – технічних ресурсів. Continue reading

24 березня відбулася зустріч представників делегації Республіки Азербайджан з педагогічним та учнівським колективом Турківського НВК №1.

CIMG1085В рамках міжнародної освітньої конференції «Обмін міжнародним  досвідом як засіб підвищення якості освіти 24 березня  відбулася зустріч представників делегації Республіки Азербайджан з педагогічним та учнівським колективом Турківського НВК №1.

Директор ЗНЗ Фролова Оксана Іванівна та заступник директора Ірина Дмитрівна ознайомили гостей із історією та традиціями школи, а учні 1-9 класів підготували презентацію основних напрямків виховної системи школи.

Представники освітян столиці  Азербайджану м. Баку та дирекція Турківського НВК №1 обмінялися пам’ятними  подарунками, обговорили питання майбутнього співробітництва, отже між Турківським НВК №1 та повною середньою школою №164 м. Баку підписано угоду про співробітництво.

ЛІМНЯНИ ПІДКОРИЛИ ГОВЕРЛУ.

2276576Наші спортсмени, у складі Михайлечка Миколи, Гвоздецького Віталія, Хащівського Романа, Тирика Віталія, Гнилянського Володимира та керівника групи Василя Поточного в зимовому сходжені «ГОВЕРЛЯНА 2016»здійснили вихід на гору Говерла. Вихід на гору тривав біля 4 годин, так як погодні умови були складні: дув сильний вітер із снігом проти напрямку руху, температура мінусова, а видимість інколи була всього декілька метрів.Але проявивши рішучість, переборюючи втому крок за кроком наша команда в повному складі піднялася на найвищу вершину України. Залишатись хоча би на пів години на горі було небезпечно для здоров’я: зробивши декілька фотографій почали спуск. По маршруту бачили людей, які не витримали випробувань та повертали назад.

Всі наші спортсмени нагороджені сертифікатами за зимове сходження на Говерлу. До зустрічі літом,ГОВЕРЛО!

ГРОМАДА СЕЛА НИЖНЯ ЯБЛУНЬКА ВИМАГАЄ ВІД РДА ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА ШКОЛИ.

orig_138675882720При зустрічі з головою РДА мешканці села Нижня Яблунька висловили своє обурення тим, що кошти Державного фонду регіонального розвитку на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 360 учнівських місць в с.Н.Яблунька загальна вартість -63,5000 планувалось виділити у 2016 році -28705,1 ДФРР -25834, Львівська обласна рада – 2870,5. Нажаль конкурсна комісія не включила Н.Яблунську ЗОШ, якій потрібно близько 28,7 млн.грн. для її завершення. Continue reading