Привітання депутата обласної ради Михайла Дзюдзя з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі  Турківщини!!!

  • Від щирого серця вітаю усіх Вас
    з Новим роком та Різдвом Христовим!!
  • Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
  • Щиро зичу Вам у новому році нових звершень та перемог в усіх справах.
  • Нехай у Ваших оселях панує злагода, затишок і святковий настрій.
  • Бажаю Вам відзначити Різдвяно-Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю.
    Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов’ю.

Привітання голови районної ради Володимира Лозюка з нагоди Нового року та Різдва Христового.

Дорогі бойки!

     Прийміть найщиріші привітання з нагоди Нового року та Різдва Христового.

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для України надій і тривог. Ось і сходить над Україною ще одна Різдвяна зірка, сповіщаючи віру, надію і любов. Подібно до світлого свята Різдва, нова Україна несе світу мир і світлу надію. Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться під дахом Ваших домівок.

І які б розчарування і випробування не готував для України наш складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як хвилюючий момент істини. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом, звершеннями та подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

     Нехай до хорошого старого додасться не менш прекрасне нове: все, про що мріється, з’явиться у вашому житті!

     Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай панують у ваших домівках взаєморозуміння й любов, а у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі Господнє благословення, яке додасть сил та наснаги.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

2017 – й, я буду банален, твою мать, мне ничего от тебя не надо. Просто никого у меня не забирай

“Я потеряла в этом году 6 зарядок для айфона, 2 кредитных карты и два пропуска на работу” – написала одна моя знакомая.

А мне по чему-то захотелось написать в комментах, что я потерял друга. Мы не были прямо заказдычными. Но я очень им восхищался. Его детской искренностью и простотой. Безграничной отвагой и скромностью.
И на фоне этого воспоминания по чему-то блекнет весь год. Невероятно насыщенный и яркий. Наверное самый насыщенный эмоциями, падениями и успехами за всю жизнь. Но это все в каком-то черно-белом свете, а некоторые вещи в цветном: сообщение о том, что он убит; проводы на Майдане; фотография на сельском кладбище во Львовской области; очень красивая жена с ребенком, такая сильная и скромная как и он; куча телеонов в записной с пометкой “Барни” (ну чтобы не забыть с кем они служили и откуда я их знаю). Игорь (Барни) – они вместе работали, Вадим (Барни) – вместе выходили из Иловайска. Ганс (Барни) – его верный друг и пулеметчик.

Чуть меньше года назад, во время боя в Зайцево с его головы упала шапка и Барни опустился на землю. Пуля нежно щелкнула его по темени. Те кто был с ним, не сразу поняли что произошло. Он даже ничего не почувствовал. А через 2 дня по дороге к его родной Турке тысячи людей стояли возле дороги на одном колене, чтобы провести его в последний путь. Кто-то стал писать на стенах: “Барні – герой”, “Барні – легенда”. Надеюсь они этого никогда не забудут.

Про него осталось мало видео, и еще меньше фото. Но очень много воспоминаний. Это был самый смелый и добрый человек, которого я знал. Мы редко общались. Но был приятен сам факт его существования. Он согревал и давал чуство, что в мире есть светлое пятно и этого достаточно.
До сих пор не поднимается рука удалить номер из записной. Хотя мобильный оператор, уже наверное, отдал его новому абоненту.

2017 й, я буду банален, твою мать, мне ничего от тебя не надо. Просто никого у меня не забирай

На фото народный герой украины, (посмертно) простой милиционер ставший бесстрашным и дерзким воином наводившим животный ужас на чечнов в Иловайске и сепаров в Зайцеово. Настоящий мужчина и надежный боевой друг. Александр Ильницкий. Позывной “Барни”

PS простите, если кому испортил настроение. Зарядок и кредитных карт я в этом году не терял. Наверное, это тоже важно

Vitaliy Deynega.

У Розлучі збудують нову базу відпочинку

Львівська ОДА надасть Славичу землю на Турківщині для будівництва бази відпочинку.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки від 26 грудня 2016 року.

“Затвердити гр. Славич Ж.В. технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,3030 га”, – йдеться у розпорядженні.

Ділянка призначена для будівництва та обслуговування будівлі бази відпочинку з господарськими спорудами, вона розташована за межами села Розлуч Турківського району.

Ділянку підприємець отримаєв оренду терміном на 10 років, наразі Славич має зареєструвати право оренди земельної ділянки в установленому порядку.

На Турківщині визначилися переможці чемпіонату України з біатлону

Упродовж 24 -29 грудня 2016 року під егідою Міністерства молоді та спорту України й за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівської області тривав чемпіонат України з біатлону та чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

 

Загалом в цих представницьких змаганнях взяли участь представники збірних шести областей України (Львівська, Тернопільська, Київська, Харківська, Чернігівська, Сумська) та міста Києва, понад 150 учасників у різних вікових категоріях.

Серед кращих в Україні біатлоністів виявилися Руслан Ткаленко, Андрій Доценко, Артем Тищенко, Валерія Дмитренко, Максим Заровний (старші юнаки), Анастасія Циганова (старші дівчата) (Чернігівська область), Антон Дудченко (Сумська область), Надія Бєлкіна (Київська область), Марія Кручова (Тернопільська область), Оксана Коваленко (старші дівчата) Харківська область та ін.

Кращими в збірній команді біатлоністів Львівщини виявилися:

серед чоловіків

– Ростислав Павлусь – 16 місце в спринтерській гонці, 12 місце в гонці переслідування.

серед старших юнаків.

– Володимир Фірцович – 10 місце в спринтерській гонці;

– Копитко Василь – 13 місце в спринтерській гонці, 11 місце в гонці переслідування.

серед старших дівчат

Городна Юлія – 11 місце в спринтерській гонці.

серед молодших юнаків

– Гелиш Роман – 12 місце в спринтерській гонці, 13 місце в гонці переслідування.

– Якимів Назар – 13 місце в спринтерській гонці, 10 місце в гонці переслідування.

В змаганнях змішаних естафет старші юнаки та дівчата Львівщини фінішували на 6 місці, виступаючи у складі: Городна Юлія, Линда Єлизавета, Копитко Василь, Патласов Олег

Автор: Оксана Вацеба

Ігор Свистун: «У Сколівщини є всі шанси стати візитною карткою Галичини»

Час підводити підсумки
Ігор Свистун: «У Сколівщини є всі шанси стати візитною карткою Галичини»
Минув ще один рік. Яким він був для Сколівщини? Що вдалося зробити у районі протягом цього вкрай складного для всієї України періоду, адже йде війна?
На мою думку, саме цей рік був для нашої гірської місцини одним з найщедріших за останній період. Надто багато добрих починань стартували саме у 2016-му.
Отож, про те, що зроблено і що потрібно зробити для того, аби життя людей на Сколівщині покращилось, які проблеми існують — на ці та інші запитання «Бойківської думки» відповідає голова Сколівської РДА Ігор Свистун.
Continue reading

У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ П”ЯТЬ ІНСТИТУЦІЙ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПРОЕКТІВ ПРОГРАМИ ЄС ТРАНСКОРДОННОЇ СПІВПРАЦІ ПОЛЬЩА-БІЛОРУСЬ-УКРАЇНА 2014-2020

Завтра   голови  Боберківської , Вовченської, Лімнянської сільських рад,  Турківської  міської та  голова Турківської  районої  ради підпишуть спільні заявки   з  польськими партнерами про  участь у конкурсі Програми Європейського Союзу Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

         31 грудня спливає час подачі заявок до Спільного Технічного Секретаріату у Варшаві на конкурсі Програми Європейського Союзу Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Обов’язковими умовами подання концепцій до проектів є партнерство між інституціями прикордонних регіонів хоча б однієї з країн, що беруть участь у Програмі, наявність транскордонного ефекту та відповідність одному з пріоритетів: сприяння місцевій культурі та збереження історичної спадщини, підвищення доступності регіонів, розвиток міцного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем, спільні виклики в галузі захисту і безпеки та сприяння управлінню кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією.

У  Турківському районі учасниками конкурсу у статусі партнерів виступили Турківська районна рада, Вовченська сільська рада, Лімнянська сільська рада,Боберківська сільська рада, Турківська міська рада. В сумі на конкурс до Варшави разом з польськими партнерами підготовлено та буде подано 3 заявок-концепцій на загальну суму понад 7,5  мільйонів Євро. Партнерами проектів стали органи місцевого самоврядування,районний сектор Головного управління  Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій України у Львівській області та інші інституції Підкарпатського воєводства Республіки Польща. Результати конкурсу мають бути оприлюднені у квітні 2017 року.

Вовченська сільська  рада  планує у  рамках конкурсу  зробити  капітальний ремонт своєї дороги, Лімнянська  сільська  рада планує  прорубати дорожний  коридор капітальним  ремонтом дороги на Старосамбірщину у с Дністрик Старосамбірського району, Боберківська  сільська рада планує капітальним ремонтом  дороги з’єднати  Дністрик  -Дубовий  з Боберкою. Турківський районний сектор Головного управління  Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій України у Львівській області  планує  купити нову  пожежну  машину.У  разі  успішного  конкурсного  відбору Європейський Союз надасть 90% коштів при умови, що  українська сторона надасть співфінансування у  розмірі 10%.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ РАЙОННОЇ РАДИ ЛОЗЮКА ВОЛОДИМИРА ОМЕЛЯНОВИЧА.

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими!

Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям.

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

Хай дороги стеляться крилато, будуть чисті, рівні, як струна, а добро не обминає хату, як не оминає цвіт Весна! Хай здоров’я, радість і достаток, всипляться на Вас, як вишні цвіт, Хай малює доля з буднів свято, а Господь дарує ще багато літ!

З повагою

Виконавчий  апарат  районної  ради  та  депутатський  корпус.