Підписані розпорядження голови РДА “Про виділення пального з резервного фонду матеріально-технічних ресурсів”

УКРАЇНА
ТУРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

26.01.2017 м.Турка №16

Про виділення пального з резервного
фонду матеріально-технічних ресурсів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25 січня 2017 року №2:

1. Виділити з резервного фонду матеріально-технічних ресурсів:

– дорожній філії «Старосамбірський райавтодор» для Турківського дорожньо-ремонтного пункту 300 (триста) літрів дизпалива для забезпечення роботи снігоочисної техніки;
– дорожній філії «Турківська ДЕД» 300 (триста) літрів дизпалива для забезпечення роботи снігоочисної техніки на автодорогах Турківського району;
– Турківському відділенню поліції Самбірського ВП ГУНП у Львівській області 100 (сто) літрів дизпалива для супроводження великогабаритних автомобілів та регулювання дорожнього руху на автодорозі Львів-Ужгород під час сильних снігопадів;
– Мохнатській сільській раді 150 (сто п’ятдесят) літрів дизпалива для забезпечення роботи техніки по очистці комунальних доріг від снігу;
– Нижньвисоцькій сільській раді 100 (сто) літрів дизпалива для забезпечення роботи техніки по очистці комунальних доріг від снігу;
– Нижньотурівській сільській раді 100 (сто) літрів дизпалива для забезпечення роботи техніки по очистці комунальних доріг від снігу. Continue reading

ПРИ РАЙОННІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЯТЬ НОВУ ГРОМАДСЬКУ РАДУ.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ №44 від 23.02.2017 “Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада    2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

  1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації та затвердити її склад, згідно з додатком.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лило Ю.Д.
  2. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF/page

ПРОВЕДЕНО ЗАХІД ДЛЯ ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ АТО “ЯКОЮ Я ХОЧУ БАЧИТИ СВОЮ КРАЇНУ”.

Саме під такою назвою пройшов сьогодні захід для дітей учасників антитерористичної операції, проведений Турківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Мета заходу – патріотичне виховання, заохочення дітей до художньої творчості. Вікова категорія: діти віком 8-15 років.

Під час заходу, відповідальний працівник, провідний фахівець із соціальної роботи Марина Блажевська, провела конкурс малюнків на тему: «Країна моєї мрії». Переможцями конкурсу стали: Бриндас Владислава – І місце, Кльоб Василь – ІІ місце та Бриндас Марія – ІІІ місце. Всі призери отримали гарні призи у вигляді розважальних ігор та повчальних книг.

Також, з метою визначення якості проведеної роботи фахівцями із соціальної роботи Центру із сім’ями учасників АТО, діти пройшли невеличке тестування на визначення рівня тривожності. Як показують результати тестів – всі діти спокійні, почуваються весело та позитивно.

По закінченню всім нашим юним учасникам заходу були вручені подаруночки та організовано солодке частування.

Обмежено рух важкого транспорту лісовозів, гусеничних тракторів на період з 27.02.2017 року по 01.05 2017 року

Розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації №39 від 20.02.2017 року. 

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони» та в зв`язку з інтенсивним утворенням пучин на автошляхах району:

  1. Обмежити рух важкого транспорту вантажопідйомністю більше 10 тонн, лісовозів, гусеничних тракторів, тракторів марки Т-150К на період з 27 лютого 2017 року по 01 травня 2017 року (або до повного затухання пучин) на дорогах загального користування, крім доріг: Бориня – Мохнате, Нижнє Гусне – Верхнє Гусне, Нижнє Гусне – Кривка.
  1. Турківському відділенню поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (Роль Д.Б.) та Турківському ДРП філії «Старосамбірський райавтодор»   (Роздольський М.М.) забезпечити виконання розпорядження.

ПОВЕРНІТЬ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ «ДНІСТРИК –БОРИСЛАВ»!

Вже багато років, як мешканці вовченського та  ясеницького куща користувалися дуже вигідним автобусним маршрутом, що пов’язував Турківщину із Дрогобиччиною. Але три місяці тому ранковий рейс (7 год. 45 хв.) «Дністрик – Турка – Борислав» чомусь зник із свого звиклого для людей рейсу. Останнім часом взагалі перестали пускати цей автобус, а доїхати до Турки на роботу до 09:00 год з Жукотина, Вовчого, Шум’яча та Прислопа стало нереально, бо сісти на маленьку маршрутку «Лопушанка – Хащів – Лімна – Бережок –Жукотин – Вовче – Шумяч – Турка» о 8:10 год у Жукотині та Вовчому вже неможливо.

І ось уявіть, в 7:20 маршрутка з Лопушанки до Турки їде переповненою вже у Лімні, а вже в Жукотині салон набивається так, що люди кричать, а діти, яких везуть до лікарні в Турку, плачуть. У Вовчому ті, хто добирається до Турки, пересідають на будь-який інший транспорт та  просять всій владі у  районі  та  в області  “здоров’я”. Цей рейс розказують самі водії на 100% прибутковий але з невідомих для людей  причин він  чомусь не обслуговується,  а  влада  не  оголошує  новий конкурс для  відновлення хорошого  маршруту. 
Від безладу з транспортом страждають пасажири, – люди які мали би бути головними дійовими особами у всіх можливих транспортних схемах. Та, на жаль, їх сприймають приватні  бізнесмени  з  пасажирського  перевезення лише як живі гривні.

З березня відновлюється курсування поїздів у напрямку Львів-Сянки-Львів

З 1 березня 2017 року відновлюється курсування електропоїздів приміського пасажирського сполучення № 6023 Львів-Сянки о 12.38 год., та № 6020 Сянки-Львів згідно із розкладом руху о 11.52 год.

Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

Також повідомляємо, що у п’ятницю та неділю курсування зазначених пасажирських поїздів відбуватиметься у повному рухомому складі.

Пояснення міського голови, щодо закупівлі міською радою сміттєвоза через систему електронних торгів.

Закупівля товарів через систему ProZorro зробленна таким чином, що покупець до завершення торгів не може знатискільки учасників торгів зареєструвалися і які ціни пропонують за свій товар. Покупець дізнається тільки кінцевий результат торгів, якщо такі відбулися.
Тендер на закупівлю сміттєвоза два рази не відбувся через те, що ніхто не захотів приймати в ньому участь. Після других торгів нами було відправлено 9 звернень – пропозицій про участь у торгах тим фірмам, які вже вигравали такі тендери. Ця інформація збережена на електронній пошті міської ради, її легко перевірити. Я особисто мав телефонні розмови з потенційними продавцями таких автомобілів. Нам пропонували новий одномостовий МАЗ з сміттєвим бункером на 8 кубів (обов’язкова вимога – 18 кубів) за 1200000 грн, така ж машина, але з бункером на 18 кубів коштувала би 2200000 грн. Всі інші потенційні продавці могли запропонувати лише машини з коробкою – автоматом і одним ведучим мостом.
Але вони відмовлялися від вимоги гарантійного обслуговування на протязі одного року (обов’язкова вимога договору). Якщо би торги не відбулися за третім разом, гроші були би повернуті в обласний бюджет і місто би не мало сміттєвоза. Continue reading

ЗВІТ ПРО РОБОТУ НАРОДНОГО ДОМУ СЕЛА ВОВЧЕ

     Народний дім  села Вовче безпосередньо підпорядкований відділу культури і туризму Турківської районної державної адміністрації. Форма власності комунальна.

     Народний дім керується Конституцією України, законами України, указами Президента, постановами Кабінету Міністрів України, наказами департаменту з питань культури, національностей та релігій  Львівської облдержадміністрації, рішеннями органів місцевого самоврядування,  наказами відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації, а також  Статутом  народного дому села Вовче. Continue reading

Вітаємо з Днем ​​народження Колчара  Михайла  Йосиповича!

Вітаємо  начальника Центрального відділення поштового зв»язку  м Турка Центру поштового зв»язку № 3 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з Днем  народження.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, міцних нервів, сили духу, твердого характеру, терпіння для продовження керівництва нашим вельмишанованим вас колективом, а також творчих ідей, фінансового благополуччя, любові і виконання мрії.

У Нижній Яблінці водій-утікач збив 15-річного підлітка

26 лютого в селі Нижня Яблунька Турківського району невстановлений автомобіль збив 15-річного юнака і втік з місця події. Його непритомного на проїжджій частині знайшла 18-річна односельчанка, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Хлопця доставили в центральну районну лікарню, у нього діагностували «закриту черепно-мозкову травму, садини та гематоми».

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін.

Поліцейські просять зголоситися свідків автопригоди, яка трапилася в ніч на 26 лютого.

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_turkivskomu_rayoni_vodiyutikach_zbiv_15richnogo_pidlitka&objectId=1419052