ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ “ДЕНЬ ДНІСТРА” У С ВОВЧЕ.

27 червня  2017  року  в сесійному  залі  Турківської  районної  ради  відбулась  нарад з питання організації  “III еко-культурного  фестивалю  “День  Дністра” у  с Вовче  22-23 липня 2017  року. Нарада проводилась  під  головуванням  заступника  голови  РДА  – Юрія  Лила. У  нараді взяли  участь  Михайло  Вишотравка -головний  спеціаліст  Самбірського  управління водного господарства, Богдан  Петренко – в.о  директора Турківського дочірного ЛГП “Галсільліс”, Василь  Барабаш -директор  ДЛГП  “Турківський  лісгосп”, Віра  Дупіряк – сільський  голова Вовченської  сільської  ради,Микола  Лило – головний  спеціаліст  з  питань  реалізації проектів  місцевого  розвитку  районної  ради,  Микола  Ощипок -директор народного  дому с Вовче,  Лілія  Яворська -заступник начальника відділу  культури  та  туризму  Турківської  РДА,Василь  Поточний – завдувач  сектору  молоді  та  спорту  Турківської  РДА. Учасники  наради  переглянули  проект  програми  проведення  фестивалю та зобов’язалися  долучитися  до  організації свята. Continue reading

ПРАЦІВНИКІВ РДА ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

З нагоди Дня державної служби України, сьогодні, 23 червня, голова Турківської районнної державної адміністрації Олександр Лабецький привітав державних службовців, які зібрались  в актовому залі районної ради  із святом.

“Сьогодні, у нелегкий для України час, ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові. Зичу Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму,оптимізму, злагоди та добробуту. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!- зазначив у своєму виступі Олександр Лабецький.

Відтак, згідно розпорядження голови Турківської райдержадміністрації від 23 червня 2017 року №31-0 «Про нагородження» відбулося вручення грамот  державним службовцям структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади  за високий професіоналізм та ефективну державну службу в органах влади.

КомандаТурківського району взяла участь в обласних змаганнях з пляжного волейболу

Команду Турківського району представили: Василь Поточний ( завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА), Віталій Михайлечко (с. Н.Висоцьке), Микола Матляк(с.В.Висоцьке), Руслана Михайлечко (с.Розлуч), Іванна Височанська (с.В.Висоцьке). 

Також в смт. Добротвір 24 червня 2017 року відбулися обласні спортивні заходи в рамках святкування “Олімпійський день- 2017″.

БОРИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ ПРИЗВАЛИ ДО ВІЙСЬКА.

Боринського селищного голову Івана  Яворського призвали  на строкову  службу у ЗСУ.

30 травня міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на службу в Збройні Сили України.

Загалом до лав української армії планується призвати близько чотирьох тисяч офіцерів запасу віком до 43 років і з наявністю вищої освіти і закінченого навчання на військовій кафедрі ВНЗ. Під призов підпадають чоловіки й жінки, які відповідають цим критеріям і не мають судимостей.

Від призову звільняються ті з офіцерів запасу, в сім’ї яких хтось загинув або отримав інвалідність протягом військової служби або на військових зборах.

Термін призову офіцерів запасу складе 1,5 року, причому 3 місяці з цього терміну підуть на підготовку у військових вищих навчальних закладах, після чого офіцери візьмуться безпосередньо до військової служби.

За умовами проходження служби в зону АТО будуть направлятися лише ті з офіцерів, які особисто висловлять бажання поїхати в район бойових дій і пройдуть відповідну підготовку. При цьому на час мобілізації за ними буде зберігатися посада і платня незалежно від форми власності підприємства.

Після закінчення півторарічної служби офіцер зможе прийняти рішення про підписання контракту або звільнитися в запас.

ІЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ”ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ”

У 2017 році переможцями щорічного обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” визнали 26 учасників.  У 2017  році  на  конкурс  від  Турківського  району подано  дві  заявки від  Ільницької (голова  Роман  Ільницький)  та  Ясеницької  сільських  рад (голова  Оксана  Кузьмич).  Ясеницькій  сільській  раді вдруге забракло  одного голосу  для  перемоги  в обласному  конкурсі. Ільницька  сільська  рада  отримає від обласної ради диплом з грошовою  винагородою  на  суму  30  тис  грн для облаштування місць  під  контейнери  для  сміття.

Про це повідомили а прес-службі Львівської обласної ради. 

До конкурсної комісії надійшло 54 заявки. Участь у конкурсі взяли 13 районів та чотири міста обласного значення.             Continue reading

АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ ПРОСИТЬ КАБМІН ВКЛЮЧИТИ ВІДКРИТТЯ КПП”ЛОПУШАНКА-МІХНОВЕЦЬ”У ПРОГРАМУ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА.

Міжнародна співпраця із сусідніми країнами є вкрай важлива для стабільності розвитку країни. У нас наведена стійка дружба із Польщею. Найважливіше, що сусідня країна бачить у нас економічного партнера. У квітні було піднято питання, аби відкрити автомобільний (й піший) пункт пропуску “Лопушанка-Міхновець” у Турківському району. Важливо зазначити, що Польсько-Українському знаходиться 8 автомобільних пунктів перетину кордону, однак у всьому Турківському районі – жодного(!). Для місцевий жителів це завдає багато незручностей, та й безпосереднє життя у гірській місцевості є надто складним. Буду намагатися зробити усе, аби покращити Ваше життя!

https://www.facebook.com/AndrewLopushansky?fref=ts

Екоінспекція провела перевірку території на Турківщині, де у річку Яблунька попливла нафта

Держекоінспекція провела перевірку на місці, де нещодавно стався витік нафти через врізку у нафтопроводі. Так, 23 червня 2017 року завершено позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

В результаті перевірки встановлено, що підприємством проведені роботи по рекультивації забрудненої території, а саме:

– на місці врізки встановлено конструкцію П7 з посиленою металевою накладкою та два гідрозатвори на безіменному потічку; Continue reading

Розшукувану на Турківщині дитину знайшли в річці

У суботу, 24 червня, о 9:00 жителі села Лихобора в Турківському району знайшли в ріці Лихоборка тіло місцевої дитини 2015 року народження, який ввечері 23 червня вийшов із власного подвір’я й не повернувся. Натомість о 20:30 жителі села Розвадів у Миколаївському району знайшли в ріці Дністер останки тіла жительки Миколаєва 1959 року народження, яку розшукували з грудня 2016 року. Її особу встановив син за взуттям. Про це повідомили сьогодні, 25 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

30 ЧЕРВНЯ НА РАЙОННІЙ СЕСІЇ РОЗГЛЯНУТЬ ПИТАННЯ ПРО ЗАБОРОНУ СУЦІЛЬНИХ РУБОК.

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХІV  сесія          VII  скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  №

від           2017    року

м. Турка

Про заборону проведення суцільних рубок на території  Турківського району Львівської області Continue reading

ВОЛОДИМИР ЛОЗЮК СКЛИКАЄ ДЕПУТАТІВ 30 ЧЕРВНЯ НА СЕСІЮ РАЙОННОЇ РАДИ.

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

від       20  червня  2017  року        № 30

м.Турка

Про скликання XIV сесії Турківської районної ради VІI скликання Continue reading