ІВАН ЯВОРСЬКИЙ ПРОСИТЬ ДЕПУТАТІВ ПРИПИНИТИ ПОВНОВАЖЕННЯ ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ.

Депутат Турківської міської ради Іван Яворський, обраний за списком партії ВО «Батьківщина», подав заяву про добровільне складання своїх депутатських повноважень. Причину такого кроку депутат не коментує. На черговій   сесії  міської ради  депутати  нададуть згоду двом  заявникам про  дострокове припинення депутатства. У порядку  денному  чергової  сесії  розглянуть дане питання – повідомляє  сайт міської ради.

  1. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Сіданича Сергія Ярославовича.
  2. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Яворського Івана Ярославовича.

ТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАВТРА СКЛИКАЄ ДЕПУТАТІВ НА СЕСІЙНЕ ЗАСІДАННЯ.

Скликання 38-го чергового засідання
сесії Турківської міської ради

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження голови міської ради, 31 серпня 2017 року о 11.00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 38-ме чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступник міського голови із виконавчих питань, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовну проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості. Continue reading

На горі Пікуй встановили статую Ісуса Христа

На горі Пікуй у Турківському районі місцеві селяни встановили 120-сантиметрову статую Ісуса Христа.

Сільський голова села Верхнє Гусне Іван Ільницький, статую встановили «задля миру» до Дня Незалежності і невдовзі ще мають освятити.

НИЖНЯ ЯБЛУНЬКА БУДЕ МАТИ СВОЮ ПОЖЕЖНУ ЧАСТИНУ

29 серпня 2017 року відбулась важлива подія у житті Нижньояблунської сільської ради, адже на її території відбулося урочисте відкриття пожежної команди. 

Завдяки створення такого підрозділу можна уникнути травмувань людей під час пожеж, значних матеріальних збитків, адже ліквідація пожеж розпочнеться на початковій стадії їх виникнення.
З нагоди урочистого відкриття МПК привітати громаду завітали начальник Турківського РС та фахівці ГУ ДСНС України У Львівській області, керівництво Турківської РДА, сільської ради та представники громадськості.

У СЕЛІ НИЖНЄ ГУСНЕ МОЖНА КУПИТИ НАТУРАЛЬНИЙ СИР У ВИРОБНИКА

Підприємство «Еко – Газда», село Нижнє Гусне, Турківщина

Виробник спеціалізується на виробництві сиру з коров’ячого молока. Все почалось з ідеї, а саме створити свою власну сирну тарілку базуючись на відродженні, відновленні традицій сироваріння в регіоні м Турка, та загалом Бойківщини.

Що цікаво, підприємство працює з сімейними господарствами з околиць села Нижнє Гусне, по збору молока для виготовлення сиру. А реалізацію натуральних продуктів, здійснює в роздрібні мережі магазинів у Львові та по Україні (що пропонують в першу чергу нішові продукти). Господарство “Еко Газда” спеціалізується на виробництві напівтвердих та м’яких сирів з коров’ячого молока.

Підприємство формує культуру споживання натуральних, локальних молочних продуктів та займається стимулюванням розвитку сировинної бази, через збільшення поголів’я корів, у навколишніх селах, а також створення робочих місць.

Контакти: Карвацький Андрій

Адреса:  вул. Центральна, буд.3, с. Нижнє Гусне, Турківський район Львівська область

З питань співпраці пишіть на ел пошту: a.karvatskyi@eco-gazda.com

Довідка за телефоном виробника: 0673327237 або 0502765555

Інтернет сторінка: Еко Газда

ВОЛОДИМИР ЛОЗЮК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПОЇЗДЦІ НА СХІД УКРАЇНИ

Уже традиційно напередодні Дня Незалежності України голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, волонтери вирушили на схід України.

Численна делегація з Львівщини зустріла державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині. Турківщину  на Сході  України представляв голова районної  ради Володимир Лозюк.

Програма перебування передбачала участь в офіційних святкових заходах, відкриття дитячих майданчиків у Новотошівському та Новому Айдарі, встановлення у Новотошківському обеліска на місці загибелі військовослужбовців із Львівщини, відкриття на горі Карачун пам’ятного знаку екіпажу підполковника Андрія Бєлкіна на Мі-8МТ та інше.

Делегація з Турківщини взяла участь у відкритті “Вежі пам’яті “на Старосамбірщині.

На вершині гори Діл біля села Недільна Старосамбірського району 27 серпня відкрили та освятили «Вежу пам’яті» – унікальну дерев’яну дзвіницю, аналогів якій нема в Україні та поза її межами. Дерев‘яна споруда має висоту 43 метри. Цей рекорд зафіксували у Книзі рекордів України. Дерев‘яна споруда має висоту 43 метри. Місце для спорудження такого пам’ятника вибране не випадково. На горі Діл в роки Другої світової війни діяла школа УПА. В одному з боїв з німецьким військовим підрозділом загинуло 43 повстанці.

          Участь у відкритті «Вежі пам‘яті» взяли мешканці Турківщини Богдан  Петренко,  Василь  Корнутяк,  Мирон  Бойко,Нагайко  І.Ю, І.Пруц,Микола  Лило, Михайло  Ференц,  Микола  Паленичка,  Ігор  Вишотравка,І.І.Мись, Б.І.Мись , заступник  голови   Турківської РДА -Юрій  Лило, дочка президента Української головної визвольної ради (УГВР) Наталія Осьмак, народні депутати України –  Ярослав  Дубневич та  Дмитро  Ярош,Голова  Львівської  ОДА -Олег Синютка, Михайло  Гичка  -депутат  обласної  ради,  Максим  Козицький -керівник  ПП “ЕКО ОПТІМА”, Тарас  Стецьків. Андрій Корнат, делегації із Львівської, Рівненської, Київської областей, ветерани АТО, представники громадськості. Тут спільно поклали квіти та помолились за полеглих Героїв України. Довідка. Перші роботи на горі Діл розпочались у 2009 році. Розробив проект унікальної дерев’яної споруди львівський архітектор Олесь Дзиндра.

 

Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Сорокін Ірину Ярославівну!

Колектив ПП “Об’єдання “САМОПОМІЧ” щиро вітає депутата  районної   ради – Сорокін Ірину Ярославівну з Днем народження. Бажаємо вам лише добрих подій, Ясного сонця, здійснення мрій, Друзів чудових, кохання міцного, Більше веселого, менше сумного, Різних приємностей, класних відпусток, Щоб в гаманці у вас не було пусто. Те, що задумали, хай все вдається, Та добра доля до вас посміхнеться!

На Турківщині відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, Турківщина урочисто відзначила День Державного Прапора України. З цієї нагоди у м. Турка, о 9.00 год. біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якому взяли участь представники влади району та міста, громадських та політичних організацій, учасники АТО, громада міста. Опісля з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. « Прапор – символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Continue reading

КМУ ВИДІЛИВ КОШТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТУРКІВЩИНИ ЗА СПРИЯННЯ АНДРІЯ ЛОПУШАНСЬКОГО.

Додаток 1
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 12 липня 2017 р. № 463-р

РОЗПОДІЛ
у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо
соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд) між місцевими
бюджетами за об’єктами (заходами) Continue reading