ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Під керівництвом  голови районної ради Володимира Лозюка відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний наступної 17 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться у 20 числах листопада 2017 року.

Участь в засіданні взяли заступник голови Василь Костишак голови політичних фракцій, голови постійних комісій та працівники апарату районної ради Василь  Барабаш,  Михайло  Хорт,  Надія  Яворська, Ярослав Паращич, Степан  Залуга,  Ігор  Маркін, Мирослава Калинич,Микола  Лило,Лілія  Голко, Ольга  Хорт.

Президія погодила ряд важливих питань, зокрема: про надання інформації на черговій сесії про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період та про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду; виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету за 2017 рік.

Депутати обговорили питання про надання матеріальних допомог,впровадження медичної реформи, проблеми із функціонуванням ФАПів у Турківському районі, винесення на сесію питання затвердження документацій щодо визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільських рад. Рекомендували внести на розгляд сесії обрання робочої комісії із реалізації процедури прийняття документації з метою вироблення механізму обрання головного лікаря районної лікарні.

Голова районної ради подякував президії за конструктивну роботу і побажав депутатам активної та плідної роботи у профільних комісіях, готуючись до сесії районної ради. Continue reading

Проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі

26 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі. В нараді взяли участь головний лікар Турківської КЦРЛ Костянтин Коробов , заступники головного лікаря Іван Нагайко та Іван Рапій, головний лікар Боринськоі міської лікарні Ігор Маркін.

Як нам відомо, на минулому тижні була проголосована медична реформа. Проголосований ще один дуже важливий законопроект про сільську медицину, який точно називається – «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Реформа сільської медицина – пріоритет для держави. Ще не відомі всі деталі, бо закон пройшов перше читання, але Президент запевнив, що він обов’язково буде прийнятий і вступить в силу ще цього року. На цей рік передбачено 4 млрд. грн. на сільську медицину.

«Маю надію на те, що нам вдасться здійснити всі накреслені плани” – наголосив на нараді голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Депутат Турківської міської ради 7-го скликання Луговий Дмитро Миколайович склав свої повноваження

Турківською міською радою на 40 черговому пленарному засіданні 26 жовтня 2017 року припинено достроково повноваження депутата Турківської міської ради 7 скликання Лугового Дмитра Миколайовича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Турківської районної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Рішення надіслано Турківській міській виборчій комісії для проведення заміщення депутата

На Турківщині пропонують створити електронний каталог пам’яток культурної спадщини

Депутати Турківської районної ради розглянуть проект рішення «Про охорону та збереження культурної спадщини на території району».

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Турківської районної ради, передає кореспондент ІА ZIK. Continue reading

АКЦІЯ «ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ» ПРОЙДЕ 2 ЛИСТОПАДА

За дорученням голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в четвер, 2 листопада, в районі оголошується акція «Здай кров – врятуй життя».

Забір крові буде проводитись в Турківській КЦРЛ з 10.00 до 15.00 год.

Запрошуються держслужбовці і просто небайдужі люди, які готові просто прийти і здати кров. Здана кров лишиться на станції переливання у якості резерву і буде використана при потребі хворим людям, а також, якщо буде потреба, і тим солдатам, які отримали поранення у АТО .

ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 15 БУДЕ МАТИ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №463-р, розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації від 10.08.2017 року №161, рекомендації засідання постійної комісії по будівництву, архітектурі та житлових питаннях та розглянувши заяву-звернення жителів вул.Січових Стрільців, рішенням виконавчого комітету Турківської міської ради від 19.10.2017 року №111 погоджено місце встановлення дитячого майданчика на прибудинковій території вудинку №15 по вул.Січових Стрільців в м.Турка.

Оголошено допорогову процедуру закупівлі –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-25-001503-b.

177 ТИСЯЧ ОБЛАСНА РАДА ДОДАЛА НА ГАЗИФІКАЦІЮ СЕЛА ПРИСЛІП

За підсумками 9 місяців 2017 року перевиконання обласного бюджету  становить  88525,4 тис. грн або 8,1 %. Рівень виконання річного планового показника становить  79,3 %. Порівняно з відповідним періодом 2016 року досягнуто зростання надходжень на 304380,2 тис. грн або 34,5%.

Про це йшлося під час XII позачергової сесії Львівської обласної ради у середу, 25 жовтня.

Відтак на галузь медицини скерують понад 22 млн грн, зокрема кошти в сумі 3 млн грн спрямують на придбання карет швидкої допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги, 1 млн грн – на забезпечення медикаментами реанімаційного відділення дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ, 1 млн грн – на лікування хворих методом перитонеального діалізу, 1656 тис. грн –  придбання апарату штучної вентиляції легень для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, 2000 тис. грн – заміну рентгенівської трубки ангіографічної системи обласного кардіологічного центру та  500 тис. грн  – покращення надання допомоги хворим дітям на гемофілію. Continue reading

Турківська районна державна адміністрація шукає спеціаліста на вакантну посаду провідного інженера-програміста

Турківська районна державна адміністрація шукає спеціаліста на вакантну посаду провідного інженера-програміста загального відділу апарату районної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги:

 вища освіта не нижче ступеня  молодший бакалавр, бакалавр;

  • комп’ютерні спеціальності;
  • забезпечення працездатності комп’ютерного обладнання, локальної мережі, попередження та усунення наслідків збоїв устаткування.

    Довідки за тел.3-16-59. 

АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ БАЧИТЬ РЕАЛЬНИМ ВІДКРИТТЯ МИТНОГО ПЕРЕХОДУ У ЛОПУШАНЦІ

21.10.17р.с.Лопушанка,Турківського р-ну,при сприянні народного депутата України А.Лопушанського в черговий раз відбулися дні європейського добросусіддства з нашими польськими колегами,крок за кроком народний депутат втілює в реальне життя депутатські задуми і прохання виборців.

ПРОГРАМА

проведення Європейських Днів Добросусідства 21 жовтня 2017 року

у селі Лопушанка Турківського району Львівської області Continue reading

З ТУРКИ ДО ЛЬВОВА ЗА ПРОЇЗД МАРШРУТКОЮ ПОТРІБНО ЗАПЛАТИТИ 83 ГРИВНІ.

Перевізники кажуть, що не хотіли цього робити і надіялися на монетизацію пільг для тих, хто користується транспортом безкоштовно.

З наступного року безкоштовний проїзд дозволять лише двом категоріям пільговиків – учасникам бойових дій та інвалідам першої групи зі зору та особі, яка його супроводжує.

Ціни встановлює автопідприємство на власний розсуд. Контролювати їх можуть лише фіскальні органи.

Разом з тим пасажири  наголошують, що автобуси Львівщини є в жахливому стані.