Обласні депутати перевірили технічний стан дитячо-оздоровчого закладу «Бойківчанка» у с Розлуч.

23 квітня в селі Розлуч Турківського району відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту щодо технічного стану дитячо-оздоровчого закладу «Бойківчанка».

Виїзд відбувся на прохання голови Турківської районної ради Володимира Лозюка, який повідомив про необхідність проведення капітального ремонту ДОЗ «Бойківчанка».

Під час огляду території ДОЗ «Бойківчанка» були присутні: голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту ЛОР  Петро Жукровський, т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Андрій Тур та голова КПФСТ «Колос» Лілія Білінська.

У межах зустрічі сторони визначили подальші кроки щодо єдиного балансоутримувача. Оскільки, станом на сьогодні, дитячо-оздоровчий заклад «Бойківчанка» перебуває на балансі Львівської обласної ради (85%) та КПФСТ «Колос» (15%).

Троє дітей-сиріт Турківщини знайшли нову родину

У діючу прийомну сім’ю в Турківському районі на спільне проживання та виховання влаштовано 3 дітей-сиріт, які є між собою рідними сестрами. Ця родина також вже виховує 5 власних дітей та одну прийомну дитину.

Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Зазначаємо, що у Турківському районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 прийомні сім’ї в яких виховується 6 дітей зазначеної категорії.

ОБРАНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ “ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ”

23 квітня 2018 року відбулося засідання районної конкурсної комісії Турківської  районної  ради для проведення щорічного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» (I етап) Переможцями районного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у IV категорії (сільські ради) визнано проект «Організація роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території села правил дотримання санітарного стану та благоустрою Ільницької сільської ради».

Друге місце присвоєно проекту «Організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території села правил дотримання санітарного стану та благоустрою с. Ясениця та с Кіндратів". Continue reading

ПАЛІЇ ТРАВИ СЕЛА ЛІМНА ЗАВДАЛИ ЗБИТКІВ НА 56 000 ГРН

22.04.18 року о 15.39 год. надійшло повідомлення про пожежу в с. Лімна Турківського району на відкритій території, земельна ділянка належить Лімнянській СР. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 200 м2. Орієнтовні збитки: прямі - не нанесено, побічні - 56 500 грн. Прибуття підрозділу: 17.17 год. Пожежу локалізовано о 18.09 год., ліквідовано о 19.44 год. Виїжджали: 28 ДПРЧ м. Турка (АЦ, 3 чол., 24 л бензину), ОГ Турківського РС (1 чол. ).

В рамках Фестивалю гостинності на Дрогобиччину завітали творчі колективи Турківського району

У неділю, 22 квітня, в приміщенні районного народного дому міста Дрогобич відбувся концерт митців Турківщини. Від краю Франка хлібом-сіллю гостей привітав перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Від делегації Турківщини з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. Представники влади обох районів висловили переконання, що такі добросусідські зустрічі надзвичайно важливі для взаємного духовного збагачення.

Глядачі тепло вітали кожен виступ. А самодіяльні митці намагалися якомога краще представити свій чудовий Карпатський край. Виступ колективів Турківського району вирізнявся розмаїттям фольклорних колективів, яскравими барвами самобутніх народних строїв, унікальними бойківськими традиціями, які трепетно береже мальовнича Турківщина.

У фойє народного дому була розміщена цікава експозиція Турківського районного народного музею “Бойківщина”.

РАЙОННА РАДА ВИДІЛИЛА КОШТИ НА СПІВФІНАНСУВАННЯ 15 ПРОЕКТІВ ГРОМАД ТУРКІВЩИНИ

РІШЕННЯ № 423

від 19 квітня 2018 року

м. Турка

Про забезпечення бюджетним співфінансуванням установ

та організацій Турківського району - переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017-2020 роки Continue reading

На Турківщині внаслідок ДТП загинула 39-річна пасажирка мотоцикла

На львівщині у неділю, 22 квітня, близько 17:00 поблизу м. Турка на 135 кілометрі дороги сполученням Львів – Самбір – Ужгород перекинувся мотоцикл BMW R1200GS.

46-річний водій мотоцикла, львів’янин, не впорався із керуванням та втратив контроль, що призвело до падіння мотоцикла, повідомив Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Внаслідок падіння значні тілесні ушкодження отримала пасажирка, 39-річна львів’янка. Від отриманих травм вона померла у Турківській райлікарні.

У Вовченському лісництві посаджено лісові культури на площі 1,3 га в кількості 5850 штук

В середу 18.04.2018 р. у Вовченському лісництві, в кварталі 1 виділ 2 було посаджено лісові культури  на площі 1,3 га в кількості 5850 штук стандартного посадматеріалу, з яких 5200 шт. саджанців ялиці білої та 650 шт. саджанців модрини  європейської.

  Посадка лісових культур проводилась за участю: лісової охорони Вовченського лісництва та працівниками контори ДП “Турківське ЛГ” також працівниками апарату районної ради Лило М.М., Шевчук В.В. та голови районної ради Лозюка В.О.

ХІД ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КОМПАНІЇ НА ТУРКІВЩИНІ

На підприємствах ОКС ЛГП «Галсільліс» триває весняна лісокультурна компанія. Так, станом на 17 квітня проведено лісовідновлення на площі понад 190 га або 60 % запланованих обсягів створення лісових культур. Підприємства забезпечені стандартним садивним матеріалом, вирощеним у власних розсадниках.

Активну участь у створенні нових лісів приймають громадськість, представники органів місцевого самоврядування та учні шкільних лісництв підприємства. Так, 17 квітня у кв.20, вид.6, Надсянського лісництва Турківського ДЛГП «Галсільліс» було створено лісові культурни на площі 0,6 га. За участю генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Мельника В.М., директора Турківського ДЛГП «Галсільліс» Петренка Б.С., голови Турківської районної ради Лозюка В.О., керівника апарату Турківської РДА Бойка М.І. та працівників лісової охорони Надсянського лісництва.

Також на території Добромильського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», поблизу с.Конів, у кварталі 15, виділі 36 проведено садіння лісових культур на площі 1,6 га. Участь у створенні лісових культур прийняли головний лісничий, перший заступник генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Тренич І.О., в.о. директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Єдинак Д.Я., голова Новоміської ОТГ Куляс П.П., директор школи с. Конів Лапицький І.О. спільно з учнями школи, старости громад с.Болозів – Куляс О.К., с. Конів – Громіш Р.Є., представник райдержадміністрації Бегей І.П. працівники апарату управляння підприємства та лісова охорона Добромильського лісництва. Загалом, на ділянці висаджено понад 10 тис. саджанців дуба звичайного та клена.

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ПЕРЕБЕРЕТЬСЯ НА ВУЛ МОЛОДІЖНУ В ПРИМІЩЕННЯ КОЛИШНЬОЇ АПТЕКИ.

РІШЕННЯ  № 426

від     19  квітня  2018     року

м. Турка

Про виділення коштів зі спеціального фонду

районного бюджету Турківського району

Відповідно до вимог п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації президії, постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада  Continue reading