У ЛИБОХОРІ ЖИТЕЛЯ СЕЛА ОШТРАФУВАЛИ НА 2112 ГРН ЗА ЗРІЗАНУ СМЕРІЧКУ

18 липня 2018 року рейдовою бригадою ДП “Боринське ЛГ” було виявлено в обході №3 Либохорівського лісництва в кв 20 жителя с.Либохори гр.Ф., який вчинив самовільну порубку одного сироростучих дерева породи смерека загальною кубомасою 0,51 м3. Сума збитків становить 2112,00 грн. Дана незаконна порубка вчинена на території загально-зоологічного заказника місцевого значення “Либохорівський”.

На даного лісопорушника було складено протокол про адміністративне правопорушення №4/3 від 18.07.2018 року. Даний протокол скеровано до Турківського відділення поліції.

http://www.lvivlis.gov.ua/uk/news/3196.html

У ТУРКІВСЬКІЙ РДА 5 ПОСАД Є ВАКАНТНИМИ

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації В.П. Костевич, Колегія райдержадміністрації зазначила, що станом на 26.07.2018 штатна чисельність апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації складає 110 штатних одиниць, в т.ч. апарату – 29 од., структурних підрозділів – 81 од., із них 3 од., на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», 99 посад державних службовців, 4 од. – виконують функції з обслуговування, 4 од. – обслуговуючий персонал. Фактично працюючих – 90 державних службовців.

5 посад є вакантними: 1 – в апараті (провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення), 4 – в структурних підрозділах (начальник відділу культури, державний реєстратор служби державних реєстраторів, спеціаліст відділу агропромислового розвитку та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури).

У І півріччі 2018 року було звільнено 1 особу (закінчення трудового договору), призначено 3 особи, із них: 2 – за переведенням, 1- за строковим трудовим договором.

Станом на 26 липня 2018 року 4 державним службовцям присвоєно чергові ранги (1- в межах категорії “Б”, 3 –  в межах категорії “В”).

У с.Явора відбувся щорічний турнір пам’яті Героя України – Михайла Романовича.

Цієї, неділі в с.Явора на стадіоні “Колос”, відбувся ІV-ий за кількістю, щорічний турнір пам’яті, нашого односельчанина, Героя України – Михайла Романовича, який указом президента нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Організатором, кубка пам’яті “Героїв України” ім. М.Романовича виступив футбольний клуб Явора за підтримки та сприяння ВО “Свобода” під керівництвом Мирослави Калинич. На даний спортивний захід, прибуло чимало гостей з інших населених пунктів району, зокрема: ФК Карпати Турка, ФК Ластівка та ФК Верхній Турів. Перед відкриттям турніру, було проведено жеребкування в результаті, якого утворились такі півфінальні пари:
ФК Ластівка – ФК В.Турів
ФК Явора – ФК Карпати
Continue reading

Юнацький чемпіонат. Результати сьомого туру.

Завершилося перше коло юнацького чемпіонату району з футболу 7х7. Лідери груп здобули свої чергові перемоги. Однак, незважаючи на це, жодна з команд, що продовжують брати участь в змаганнях, не втратили шансів на продовження боротьби за чемпіонське звання. На даний момент в групі А перші чотири сходинки посідають команди Нижнього Висоцького, Борині, Бітлі та Красного. В групі В – команди Явори, Вовчого, Ільника та Завадівки.

Друге коло змагань розпочнеться 5 серпня. Continue reading

Чемпіонат району. Результати 7-го туру

Двома поєдинками 7-го туру завершилося перше коло чемпіонату Турківщини серед дорослих команд. В Борині господарі не змогли переграти Бітлю, А Либохора на виїзді здобула вольову перемогу над Верхньою Яблунькою. Після першого кола на вихід до осінньої частини змагань в групі А кращі шанси мають команди Либохори, Верхньої Яблуньки, Борині та Верхнього Висоцького. В групі В четвірка кращих – Явора, Присліп, Вовче та Турка.

Друге коло розпочнеться 5 серпня.

VII тур, 22 липня 2018р.

ФК «БОРИНЯ» 2-2 ФК «БІТЛЯ»

ФК «ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА» 3-4 ФК «БЕСКИД» (Либохора)

ФК «ВЕРХОВИНА» (В.Висоцьке), ФК «ВЕРХНІЙ ТУРІВ» – вихідні

ФК «СЯН» (Боберка) – знялися зі змагань. Всі поєдинки з участю команди анульована, вся статистика з цих зустрічей – скасована.

Кращі бомбардири чемпіонату:

  • ВОВЧАНСЬКИЙ Андрій – ФК “ДНІСТЕР” (Вовче) – 10 голів
  • КРІЛЬ Михайло – ФК “ВЕРХОВИНА” (В.Висоцьке) – 6 голів
  • ПОПІВНЯК Іван – ФК “БЕСКИД” (Либохора) – 5 голів

128 районів, де не утворено жодної ОТГ після 4 років реформи децентралізації,- це саботаж з боку РДА, — Зубко

У нас досі є 128 районів, котрі не мають жодної об’єднаної територіальної громади після чотирьох років реформи децентралізації. Це через, в першу чергу, саботаж з боку райдержадміністрацій. Ніяких пояснень у мене того, що керівник районного рівня не бере участі в ініціативах Президента, Парламенту та Уряду, окрім як його некомпетентність, або ж особиста зацікавленість у протидії реформі, нема. Про це в ефірі програми «Економічний прорив» з Павлом Шереметою на радіо «НВ» зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Continue reading

Уляна Супрун розповіла, як саме зміняться лікарні після прийняття законопроекту 6327. Виживатимуть лише ті, куди захоче піти пацієнт.

На думку очільників Міністерства охорони здоров’я, неефективні лікарні лише поїдають бюджетні кошти, та не дають розвиватися ефективним медичним закладам України, та закупляти новітнє обладнання, надавати високі заробітні плати лікарям та інше.

«У разі, якщо головний лікар не зможе побудувати ефективну систему і буде використовувати гроші не за призначенням – лікарня буде в поганому стані, без ремонту і обладнання. В результаті, з такої лікарні звільнятимуться фахівці, туди не підуть пацієнти і цей заклад не буде отримувати фінансування», — розповідає в.о. міністра Уляна Супрун.

На думку очільниці МОЗу, система, яку запроваджує її команда, надасть можливість медичним закладам за надання якісних медичних послуг пацієнтів заробляти бюджетні кошти у більшій кількості, які вони зможуть постійно використовувати для покращення умов роботи лікарні. Планується, що медзаклади будуть конкурувати за кожного пацієнта, та отримувати таким чином винагороди в якості фінансування.

ТЕТЯНА СТРОНА ЗВІЛЬНИЛАСЯ З ПОСАДИ СУДДІ ТУРКІВСЬКОГО РАЙСУДУ.

Вища рада правосуддя 3 липня 2018 року, розглянувши матеріали про звільнення суддів з посад за загальними обставинами, ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Строну Тетяну Григорівну – з посади судді Турківського районного суду Львівської області;

Йосипчука Олександра Семеновича – з посади судді господарського суду Закарпатської області;

Осєтрова Віктора Івановича – з посади судді апеляційного суду Кіровоградської області;

Коваленка Володимира Миколайовича – з посади судді Вищого господарського суду України.

Водночас Вища рада правосуддя відклала розгляд питання щодо звільнення Виноградової Оксани Іванівни з посади судді Київського окружного адміністративного суду за власним бажанням.

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОНОВИВ ІВАНА НАГАЙКА НА ПОСАДІ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

Львівський апеляційний  суд  18 липня 2018 року поновив на посаді заступника головного лікаря Турківської  ЦКРЛ Івана  Нагайка, звільненого  вдруге т.в.о.головного  лікаря Турківської  КЦРЛ Костянтином  Коробовим. Турківська районна  лікарня  зобов’язана  виплатити Нагайку  Івану  Юрійовичу всю заробітню  плату. Суд підтвердив справедливість  рішення  Турківського  районного  суду  про незаконне  звільнення Нагайка  І.Ю.

       Війна  між  тимчасово  виконуючим  обов’язки  головного  лікаря та  його  заступником  триває вже півроку.Сторони  втягнулися у жвавий  судовий  процес, який  вже  перейшов на  особисті конфліктні суперечки. Замість  того,щоб  займатися  реформами первинки  та  вторинки у  районній  медицині, тимчасове керівництво  районної  лікарні воює між  собою. Турківська  районна  медицина  втратила  вже 6 млн  грн у  зв’язку  із запізнілим  рішенням  відносно  утворення Центру  надання  первинної  медичної допомоги,  а Турківська  районна  лікарня через наполягання тимчасового керівництва лікарні, що  вони  будуть жити по-старому і  надавати якісніші  послуги, не отримала на  черговій  сесії районної  ради статусу  некомерційного  комунального  підприємства.

Національна  служба  якості  здоров’я України не буде  фінансувати медичні заклади,що не реформувалися та  не отримали  статус  некомерційного  комунального підприємства.До  кого  прийдуть  працівники  районної  лікарні у 2019 -20 рр, якщо  Київ  не  дасть  кошти  на заробітню  плату? Депутати  районної  ради всю відповідальність за  долю  районної  медицини поклали на  тимчасово  виконуючого  обов’язки головного лікаря.  Continue reading

ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ОТГ ТУРКІВСЬКИЙ РАЙОН ВЖЕ ВТРАТИВ ПОНАД 84 МЛН ГРН

Реформа децентралізації, до якої подекуди ставилися з недовірою, за чотири роки принесла додаткові кошти і нові можливості для розвитку селам, що тепер належать до об’єднаних територіальних громад. Ті ж, які баряться на шляху до об’єднання, втрачають свої шанси.

Отримати інформацію про це “з перших рук” – від старост округів Солонківської ОТГ Львівщини – журналісти мали нагоду під час прес-туру. Він був частиною заходу «Роль регіональних ЗМІ у процесі об`єднання громад», який пройшов 10 липня за ініціативи Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, повідомляє кореспондент Укрінформу. Continue reading