ТУРНІР ПАМ”ЯТІ МИКОЛИ ХОДАНЯ

У неділю, 11 листопада, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що біля Турківського НВК, відбувся турнір з міні-футболу на приз «Шкіряний м’яч», серед юнаків 2003-2004 років народження, присвячений пам’яті колишнього директора Турківської ДЮСШ «Юність» Миколи Ходаня.
У змаганнях взяли участь чотири кращі команди нашого району: з Явори, збірна Борині та Н.Висоцького, з Турки та Вовчого. Перед початком змагань відбулося їх урочисте відкриття, яке розпочав директор Турківськоі ДЮСШ «Юність» Василь Ціко. Спортсмени та вболівальники в унісон виконали Гімн Украіни. Після цього капітани команд, вшановуючи пам’ять Миколи Ходаня, віднесли та поклали корзину з живими квітами до його могили.
З регламентом та порядком проведення матчів турніру учасників ознайомив тренер-викладач, головний арбітр змагань Віталій Михайлечко. Турнір виявився дуже видовищним. Юні футболісти показували високу майстерність володіння м’ячем. І це – не дивно, адже більшість з учасників змагань представляють ДЮСШ на обласному рівні.  Continue reading

У ТУРЦІ ПОСЛУГИ ІНТЕРНЕТУ ДОРОЖЧІ, АНІЖ У СКОЛЕ

Вислуховуючи чимало нарікань на роботу зв’язку, депутат районної ради Мирон Лабецький зініціював розгляд даного питання на сесії, яка відбулася минулого тижня. Щоб внести в дане питання ясність, було вирішено запросити на засідання директора технічного департаменту Львівської філії ПАТ«Укртелеком» Павла Стуса. І треба віддати належне, що він чітко роз’яснив чимало проблематичних питань. Найперше, депутати, а відтак і широкий загал виборців, дізналися, що користуватися Інтернетом від «Укртелекому» можна й без наявності в помешканні стаціонарного телефону. Досі нам казали, що таке є неможливим. Щоправда,якщо люди масово почнуть відмовлятися від телефонів, то це не конче буде вигідно зв’язківцям – вони втратять значну суму доходів. Continue reading

У СЕЛІ ВЕРХНЄ ВИСОЦЬКЕ ВІДКРИЛИ МІСЦЕВУ ПОЖЕЖНУ КОМАНДУ

23 листопада 2018 року відкрито нову місцеву пожежну команду в с. В.Висоцьке .Це вже третя пожежна команда на території Турківського району. У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, начальник відділу техногенної безпеки ГУ ДСНС України у Львівській області полковник служби цивільного захисту Олег Горохівський, начальник Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області підполковник служби цивільного захисту Світлана Мірошкіна
та голови сільських рад.

У Яворові хочуть збудувати лижеролерну трасу для паралімпійців за маже 115 мільйонів гривень.

Підприємство «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України оголосило про пошуки підрядника на будівництво лижеролерної асфальтованої спортивно-реабілітаційної траси. Вона буде розташована у с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1, Турківського району, Львівської області. Continue reading

У ТУРКІВСЬКІЙ РДА ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

У вівторок, 20 листопада, в приміщенні Турківської музичної школи відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Манюх. На порядку денному заслухано наступні питання:
1. Про організацію інклюзивної освіти в ЗЗСО району.
2.Про хід виконання НУШ у ЗЗСО району. 
3. Підготовка даних для виготовлення документів про освіту.
4. Облік дітей пільгових категорій
5. Різне

КАБМІН ВИДІЛИВ ГРОШІ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ОКРЕМИХ ТЕРИТОРІЙ ЗА СПРИЯННЯ АНДРІЯ ЛОПУШАНСЬКОГО

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 листопада 2018 р. № 867-р

Київ

Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 

Continue reading

ШКОЛА СЕЛА ВОВЧЕ ЗАПРОШУЄ НА ЮВІЛЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ЮВІЛЕЙ
В усіх святкові урочисті лиця
І радісно стурбовані серця:
Сьогодні свято – 200-річчя
Матуся – наша школа – відміча.
Вовченський НВК запрошує всіх своїх випускників, всіх тих, хто працював,чи зараз працює у наших класах, з нашими дітьми, всіх тих,хто переймається нашими проблемами і підтримує нас, до себе на ювілей.
Знаємо, що серед наших випускників є вчені і лікарі, вчителі і бізнесмени, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері й дбайливі чоловіки – батьки.

Ви всі дуже різні, але є те, що об’єднує всіх – наша рідна школа. Ви, напевно, вже чули, що незабаром відзначатимемо 200- річний ювілей з часу заснування школи в селі. Ми готуємося до свята і віримо, що воно буде справжнім. 

Завітайте 25 листопада 2018 року, о 14.00 год., до школи відсвяткувати ювілей і зустрітися зі своїми вчителями та шкільними друзями.

Подаруйте школі тепло своїх сердець.

ЯК БОЙКИ ШАШКИ ГРАЛИ У НАЙБАГАТШОМУ СЕЛІ УКРАЇНИ

У селі Нижня Апша Тячівського району Закарпатської області 17-18 листопада 2018 року у приміщенні місцевої школи відбувся традиційний турнір з шашок-64 “Кубок Ватамана”.
Цього року у змаганнях взяли участь 49 учасників. Continue reading

ШКОЛА У СЕЛІ НИЖНЯ ЯБЛУНЬКА ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 200 – РІЧЧЯ

18 листопада 2018 року у Нижньояблунському НВК відбулося святкування, приурочене 200-річчю з дня заснування першої тривіальної школи в селі Нижня Яблунька. У святкуванні свята взяли участь: голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, колишній випускник цієї школи, районний депутат Михайло Хорт, голова Міжнародного конгресу бойків Петро Косачевич, спеціаліст відділу освіти Мирон Волчанський, голова сільської ради Василь Хорт, голова батьківського комітету Василь Стахнів, настоятель храму о.Богдан, випускники школи, вчителі-ветерани та гості.
Педагогічний колектив та учні школи щиро висловлюють подяку меценатам за цінні подарунки: Пукшину Ігорю Геляровичу, Лопушанському Андрію Ярославовичу, Волчанському Мирону Степановичу, Лозюку Володимиру Омеляновичу, Хорт Михайлу Дмитровичу.
Щиру подяку висловлюють колективу районного народного дому м.Турка та с.Нижня Яблунька, випускникові школи Васьківу Остапу, на даний час студент Самбірського коледжу культури та мистецтв, та його танцювальному колективу; Ляховичу Руслану та всім учням школи, які долучилися до проведення свята за змістовну концертну програму. Відділ освіти Турківської РДА висловлює щиру подяку дирекції школи, педагогічному та учнівському колективам за проведене на високому рівні святкування 200 – річчя навчального закладу.

В Турківській РДА проведено нараду з питань облаштування захисної прикордонної смуги.

Сьогодні, 20 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань облаштування захисної прикордонної смуги. На нараді присутні начальник відділу прикордонної служби «Сянки» підполковник І.О. Терехов, помічник начальника відділу по роботі з іноземцями та адміністративними впровадженнями ст.л-нт В.В.Антонів, представники правоохоронних органів району, керівники лісогосподарських підприємств, голови місцевих рад, які знаходяться в прикордонній зоні, голова товариства мисливців та рибалок Богдан Михайлик.

Основним питанням було обговорення постанов Кабінету Міністрів України від 2707.1998 №1147 «Про прикордонний режим», від 03.08.1998 №1199 «Про контрольовані прикордонні райони».

Також було обговорено питання про проведення робіт в прикордонній зоні, в тому числі  в профілактичній зоні (проведення випасу худоби, та інші роботи).