«Онур» та тендерний новачок з Києва за 156 млн грн розбудують центр підготовки паралімпійців в селі Яворів

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України, що розташований в селі Яворів (Турківський район), 21-26 грудня підписав чотири договори на загальну суму 156 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.Львів

Згідно з угодами, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» побудує тут лижеролерну асфальтовану спортивно-реабілітаційну трасу на території центру за 114 млн грн. На цій трасі паралімпійці зможутьзайматися велосипедним спортом та тренуватися в теплі пори року на спеціальних ролерах. Тут також проводитимуть реабілітацію для людей на візках. Роботи завершать до кінця 2020 року. При цьому фірма отримає 861 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,5 млн грн. Continue reading

Привітання депутата обласної ради Михайла Дзюдзя з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Турківщини!

Від усієї душі вітаю всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Хочу побажати вам бути найщасливішими, найкрасивішими, єдиними і коханими, талановитими і мудрими, багатими і молодими. Коли стрілки годинника зійдуться в 12 – загадайте своє найзаповітніше бажання і нехай воно обов’язково здійсниться! Новий рік – це казкове свято і ми самі можемо стати чарівниками в ньому, повірте у свій успіх і перемогу! Бажаю вам від щирого серця завжди бути на висоті і легко долати ті вершини, яких ви прагнете досягти в житті! Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!

Різдвяна казка наступає,
З Різдвом Христовим вас вітаю.
Бажаю щирих привітань,
І здійснення ваших бажань.

Щоб мир і щастя всій родині,
Здоров’я вам у добру днину.
З Різдвом вітаю щиро вас,
І ангел хай боронить кожен час.

З повагою

депутат Львівської обласної ради від Турківщини          Михайло  Дзюдзь

          

                                                                                                    

Вітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Турківщини!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Вітаю вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.
Вірю, що 2019 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району. Для досягнення цієї мети лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє. Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної ради Володимир Лозюк

30 ГРУДНЯ У С ЯВОРІВ ЗАПУСКАЄТЬСЯ КАНАТНА ДОРОГА ДЛЯ ЛИЖНОГО ПІДЙОМУ ТА СПУСКУ

30.12.2018 р відкривається канатна дорога у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІ у селі Яворів Турківського району, поблизу залізничної станції Сянки.

Ціни найнижчі в Україні:
одноразовий квиток – 50 грн.

ДВІ  ГОДИНИ -150 ГРН.
Абонемент на півдня (4 год) – 300 грн.

Абонемент на день (необмежена кількість спусків) – 400 грн.

ПРОКАТ:

ЛИЖІ -300 ГРН.

САНИ -100 ГРН.

У Яворові розбудують центр підготовки паралімпійців за 156 мільйонів

Роботи завершать до кінця 2020 року. «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України, що розташований в селі Яворів (Турківський район), підписав чотири договори на загальну суму 156 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів». Згідно з угодами, у Яворові побудують лижеролерну асфальтовану спортивно-реабілітаційну трасу на території центру за 114 млн грн. На цій трасі паралімпійці зможуть займатися велосипедним спортом та тренуватися в теплі пори року на спеціальних ролерах. Тут також проводитимуть реабілітацію для людей на візках. Роботи завершать до кінця 2020 року. При цьому фірма отримає 861 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,5 млн грн. Також на території центру збудують реабілітаційно-спортивний корпус за 34 млн грн. Приміщення матиме три поверхи. В середині буде басейн, лазня, спальня та вестибюль. Також будуть реабілітаційні та тренувальні зали, ванні та масажні кімнати. Фірма зробить електропідігрів приміщень і даху та усі інженерні системи: каналізацію, освітлення, пожежні системи, водопостачання тощо. Будівництво завершать до жовтня 2019 року. Спортивно-реабілітаційний центр також придбає п’ять установок для штучного засніження та розпилення снігу Додамо, що «Західний реабілітаційно-спортивний центр» стане основною базою, де паралімпійці зможуть тренуватися з зимових видів спорту.

Дивись.info – https://dyvys.info/2018/12/28/u-yavorovi-rozbuduyut-tsentr-pidgotovky-paralimpijtsiv-za-156-miljoniv/

У ТУРЦІ ПО ВУЛ МОЛОДІЖНА ВІДКРИЛИ НОВУ АПТЕКУ.

27 грудня у м. Турка відбулося відкриття нової аптеки  «ПІГУЛКА».

Організація роботи аптеки здійснюється згідно зі стандартами по організації належної фармацевтичної практики. Вона устаткована сучасним обладнанням, що забезпечить належні умови зберігання лікарських засобів; має комп’ютеризовані робочі місця. 
Аптека буде працювати цілодобово, що дасть можливість жителям мати доступність до медикаментозної допомоги і в нічний час. 

Нове в Бюджетному кодексі стосовно доходів бюджету. Фальшива децентралізація.

Нарешті ми дочекались підписання та опублікування змін до Бюджетного кодексу України. Поспішаємо поділитись новаціями в частині доходів бюджету, що набирають чинності з 2019 року:
– до сільських, селищних та міських бюджетів надходитимуть 5 % рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (код 130301), зменшено частку зарахувань до державного бюджету;
– до бюджетів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та районних бюджетів надходитимуть 37 % рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів у частині рубок головного користування (код 130101), решта – у держбюджет (досі платіж розподілявся між державним та обласним бюджетом по 50 %);
– податок на доходи фізичних осіб із доходів від оренди земельних ділянок та паїв (код 110104) зараховуватиметься до відповідних бюджетів залежно від місцезнаходження цих ділянок, а не орендарів;
– передбачене змінами до Податкового кодексу суттєве збільшення ставки екологічного податку за викиди двоокису вуглецю (код 190101) не стосуватиметься місцевих бюджетів, оскільки ця частина податку зараховуватиметься до державного бюджету в повному обсязі;
на жаль, припинено експеримент із спрямування обласним бюджетам на ремонт автодоріг частини понадпланових надходжень до держбюджету митних платежів, хоча за три з половиною роки він довів свою ефективність;
– окрім фіскальних органів контроль за надходженням податків і платежів до місцевих бюджетів покладено й на Рахункову палату.

Привітання депутата Львівської обласної ради Михайла Дзюдзя з Різдвом Христовим!

Дорогі краяни! 

Думаю, що немає польського, католицького чи іншого свята Різдва. Є одне єдине Різдво Христове! Просто ми Його святкуємо трошки пізніше, ніж весь світ.

Я вітаю всіх, хто святкує сьогодні! 

Вітаю Вас з  Різдвом Христовим. Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, оптимізму, злагоди та щастя. В ці передноворічні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року. Будьте щасливими, здоровими й багатими! Будьте успішні!

 З Різдвом Христовим!

ІЛЬНИЦЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА НАГОРОДЖЕНИЙ ПОДЯКОЮ РАЙОННОЇ РАДИ.

Напередодні свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначається в нашій державі 7 грудня, служителів самоврядних структур району привітали на урочистостях. У сесійній залі районної ради зібралися кращі представники органів місцевого самоврядування, ті, хто своєю наполегливою працею, енергією та професіоналізмом творить історію місцевого самоврядування Турківщини. 

   Нагороджено подякою Турківської районної ради за самовіддану роботу для громади та в інтересах громади, вклад в соціальний розвиток території – Ільницького  Романа  Якубовича Ільницького  сільського голову.

 

ЩЕДРИЙ, ДОБРИЙ МИКОЛАЙ З ПОМІЧНИКАМИ ВІДВІДАВ НАШ КРАЙ

Хочеться вірити, що на Турківщині немає жодної дитини, яка б залишилася без подарунка в день чудового свята – Святого Миколая. Зрозуміло, що для декого, – тих, хто із заможних сімей, гостинці є звичним явищем, а для малят з багатодітних сімей чи тих, що потрапили у складні життєві обставини, це щось величне, що запам’ятається на все життя. Дивлячись в їхні щирі оченята, в яких яскраво вимальована вдячність, радієш душею, що Чудотворець не обминув саме їх. Continue reading