НА ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА КУЛЬТУРНО-МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ У С РОЗЛУЧ ВИДІЛЯТЬ 2 МЛН 500 ТИС ГРН.

Назва проекту«Завершення будівництва культурно-медичного центру у с.Розлуч Турківського району Львівської області».

Село Розлуч розташоване на півночі Турківського району Львівської області. Населення с. Розлуч нараховує  –  1150 чол.

Село Розлуч – відомий туристичний центр Львівщини. Постановою Кабінету Міністрів України №1391 від 15.12.1997 року його віднесено до курортних населених пунктів. Для відпочинку із лікувальною метою цілющим кліматом та мінеральними водами типу «Нафтуся» та «Содова» джерела яких є в с.Розлуч та його околицях, користувались ще більш як 100 років тому. В зв’язку з цим щорічно, і особливо в зимовий час та в святкові дні, в селі перебуває багато відпочиваючих і часто їх кількість перевищує кількість населення села. Continue reading

ТУРКІВСЬКІ “КАРПАТИ” ПРОГРАЛИ ФУТБОЛІСТАМ ІЗ СОКАЛЯ

30 березня 2019 року , у суботу, на стадіоні Карпати у м. Турка відбувся перший матч Кубку чемпіонів Львівщини”. 
Нашим суперником в 1/4фіналу була команда «Датський текстиль» (Сокаль) Львівської області. 
Остаточний рахунок 1-2 на користь нашого суперника. Єдиний Гол за нашу команду зі штрафного забив: Держипільський Ігор
Матч-відповідь пройде через тиждень в м. Сокаль.

Перші матчі

14:00, Буськ
ФК «Топорів» – «Карпати» (Бишків) 2:2

14:00
«Карпати» (Турка) – «Датський текстиль» (Сокаль) 1:2

14:00
«Вишня» (Судова Вишня) – «Ураган» (Перемишляни) 0:0

14:00
«УГВ-Сервіс» (П’ятничани) –«Будівельник-УкрТрансГаз» (Пукеничі) 3:1

Матчі-відповіді відбудуться в суботу, 6-го квітня.

 

 

У ТУРЦІ ПОДОРОЖЧАЛИ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

Рішенням 63-ї сесії Турківської міської ради 7-го скликання від 28.03.2019 року №1940 затверджено нові тарифи на послуги  з вивезення ТПВ та викачки рідких нечистот, одночасно затверджено Норми утворення побутових відходів для м. Турка та Договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Про затвердження тарифів

Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанов Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» (зі змінами), розглянувши звернення Комунального підприємства «Турківське житлово-комунальне управління» від 14.02.2019р., юридична адреса: м.Турка, пл.Ринок,26, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спираючись на протокол №6 від 22.03.2019 року громадських слухань, сесія міської ради Continue reading

НА БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ У СЕЛІ ЛИБОХОРА ВИДІЛИЛИ 7 МЛН 431 ТИС ГРН

Назва проекту – «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 480 учнівських місць в с.Либохора Турківського району Львівської області»

Село Либохора – одне з найбільших гірських сіл району протяжністю 14 км. з чисельністю населення 2120 осіб . Загальноосвітня школа I-III ступенів села складається з трьох приміщень, збудованих в 1900 році. Капітальний ремонт будівель не проводився, їх технічний стан незадовільний: в аварійному стані знаходяться покрівля, підлога, печі.

278 учнів навчаються у  2 зміни в приміщеннях, які не відповідають санітарним вимогам. Тепловий режим в класах, особливо в зимовий період, незадовільний. Спортивний зал відсутній. У зв’язку з вищезазначеним неможливо забезпечити повноцінний навчально-виховний процес. Continue reading

ТУРКІВСЬКА ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ОТРИМАЛА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ RENO DUSTER

Легковий автомобіль марки Reno було  закуплено у рамках програми Президента “Доступна медицина”. Урочисто його передали КЗ Турківської  районної ради “Турківський  районний  центр надання первинної  медико-санітарної допомоги”. Іван  Нагайко був  присутній при врученні ключів від  новенького  автомобіля. Автомобілі  призначені для обслуговування населення сімейними лікарями первинної  ланки у  Турківському  районі.

 

У МІСЬКІЙ РАДІ ДЕПУТАТИ ЗНОВУ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД СВОЇХ МАНДАТІВ

Турківською міською радою на 63 черговому пленарному засіданні 28 березня 2019 року припинено достроково повноваження депутатів Турківської міської ради 7 скликання Фролової Оксани Іванівни, обраної в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Турківської районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» (Територіальний виборчий округ №10 – пл.Ринок: 2-24) та Шила Миколи Йосифовича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Турківської районної організації політичної партії «Громадська позиція» (Територіальний виборчий округ №11 – вул.В.Стуса: 2-39) у зв’язку з особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.
Рішення надіслано Турківській міській виборчій комісії для проведення заміщення депутата.
Дякуємо за плідну співпрацю!

Секретар міської ради
О.Гвоздінський

АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ ТА ІВАН САВКА ПОБУВАЛИ З ВІЗИТОМ У ПОЛЬСЬКОМУ СЕЙМІ

Народні депутати України з групи міжпарламентських зв’язків із Польщею Андрій  Лопушанський, Іван  Савка на чолі зі співголовами групи Оксаною Юринець та Миколою Княжицьким побували з дводенним візитом у Польщі та провели два дні інтенсивних зустрічей і переговорів з польськими партнерами. Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця. Continue reading

АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ ІНІЦІЮЄ ВІДКРИТТЯ МИТНОГО ПРОПУСКУ У ЛОПУШАНЦІ

Надзвичайно продуктивно пройшло XV засідання українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. 
Щодо найважливіших домовленостей закріплених у Протоколі засідання:
✔️ У квітні 2019 року Комісія з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури здіснить виїзд з метою огляду перспективних пунктів пропуску «Лопушанка-Міхновець» та «Адамчуки-Збереже»
✔️ Рада підтримала ініціативу української сторони щодо якнайшвидшого запуску залізничних сполучень «Хирів-Заґуж» та «Нижанковичі-Перемишль»
✔️ Польська сторона зобов‘язалася якнайшвидше передати дипломатичну ноту щодо влаштування пішохідного руху на майбутньому пункті пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» та розпочати будівництво пункту пропуску відразу після погодження бюджетного запиту воєводи на фінансування робіт.
Тішуся, що усі мої інціативи напрацьовані для Турківщини та Старосамбірщини знайшли підтримку українських та польських колег та відображені в підсумковому документі.
Вдячний Вячеслав Негода, незмінному співголові МКРМС з українського боку, за можливість взяти участь у роботі Ради та спільно з польською стороною крок за кроком реалізовувати транскордонні проекти надважливі для розвитку прикордонних районів.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1638296069647887&set=pcb.1638296129647881&type=3&theater

У СЯНКАХ ТА БІТЛІ ВСТАНОВЛЯТЬ СПОРТИВНІ ТРЕНАЖЕРНІ МАЙДАНЧИКИ

За словами депутата Львівської обласної  ради  Івана  Собка, тренажерні комплекси будуть встановлені обласною програмою «Спортивний майданчик».

 Скористатися тренажерами спортивного майданчика будуть могти усі охочі сіл  Сянки  та  Бітля. Цим вони не лише поліпшать здоров’я, а й прищеплюватимуть любов до спорту, пропагуватимуть активний спосіб життя.

У смт Бориня  встановлять спортивний  міні-футбольний  майданчик.

У СЕЛІ ЯСЕНИЦЯ РЯТІВНИКИ ПРОВЕЛИ ВІДПРАЦЮВАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

26 березня 2019 року Турківським РС ГУ ДСНС України у Львівській області проведено відпрацювання Ясеницької сільської ради з метою попередження виникнення пожеж і загибелі людей на пожежах. Захід відбувся спільно з працівниками поліції за участі представників Ясеницької сільської ради, місцевих депутатів, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та Турківського РЦСССДМ та РЕМу Турківського району. 
Проведено інструктажі з питань пожежної безпеки та роз’яснювальну роботу щодо недопущення спалювання сухої трави в сільській раді з місцевими депутатами, з дітьми шкільного віку, також оглянули приміщення та провели роз’яснювальну роботу в клубі, бібліотеці та амбулаторії.