ЗАПРОШУЄМО НА “V ЕКО-КУЛЬТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ДЕНЬ ДНІСТРА” У С ВОВЧЕ

Фестиваль «День Дністра» відбувається під егідою громадської організації «Агенція регіонального розвитку Турківщини» (Україна).Мета фестивалю – популяризація традиційної культурної спадщини, необхідності популяризації екологічної свідомості серед широких верств населення, зміцнення  контактів і культурних зв’язків із містами  Дністровського басейну, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом, розширення світогляду.

Організатори фестивалю роблять особливий акцент на молодь і залучають юнаків та дівчат до співпраці, розуміючи, що саме в їхніх руках майбутнє, хоча фестиваль – це чудове та змістовне проведення дозвілля для людей різних вікових категорій.

Організатори:

  • Вовченська сільська рада
  • Відділ культури Турківської РДА
  • Турківська районна рада.
  • Самбірське управління  водного  господарства.
  • Депутат Львівської  обласної  ради  Михайло Дзюдзь

Continue reading

На Турківщині 13-річна дівчинка потрапила до лікарні через укус змії

У селі Хащів дівчинку у ногу вкусила змія – її госпіталізували до лікарні.

Вчора, 30 липня, о 00:35 год в Турківську центральну районну лікарню госпіталізували 13-річну мешканку місто Долина Івано-Франківської області, яку у селі Хащів Турківського району в праву ногу вкусила змія.

Дівчинка перебуває у стані середньої важкості.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу. Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

 
 

Консультація Київського педіатра в с. Присліп

Консультація Київського педіатра в с. Присліп.

Лише три дні з 28.07.19 по 01.08.19

Місце: с.Присліп, вул. Горішня буд. 301, Корнутяк Микола.

Якщо вашу дитину турбує:

📍висипка
📍тривалий кашель
📍часто хворіє
📍погано набирає вагу
📍питання вигодовування
📍не дихає ніс Continue reading

28 липня розпочнеться друге коло юнацьких та дорослих футбольних змагань на Турківщині. 

28 липня розпочнеться друге коло юнацьких та дорослих футбольних змагань на Турківщині. 
Чемпіонат району серед дорослих команд
Поєдинки 8 туру зіграють:
ФК «ЛІТМИР» Присліп – ФК «ПРОГРЕС» Н.Яблунька
ФК «ЯВОРА» – ФК «КАРПАТИ» Гусне
ФК «ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА» – ФК «ДОЛИНА» Либохора
ФК «БІТЛЯ» – ФК «ДНІСТЕР» Вовче

Юнацький чемпіонат району з футболу 7х7
ФК «ЛІТМИР» Присліп – ФК «ШУМ’ЯЧ»
ФК «ЛЕГІОН» Верхнє – ФК «СЯН» Боберка
ФК «КАРПАТИ» Турка – ФК «ДНІСТЕР» Вовче
ФК «БІТЛЯ» – ФК «КРАСНЕ»
ФК «ПРИКОРДОННИК» Сянки 3-0 (т.п.) ФК «БОРИНЯ»
ФК «ЯВОРА» 0-3 (т.п.) ФК «ЗАВАДІВКА»
Команди Явори та Борині після першого кола знялися зі змагань, тому у всіх поєдинках другого кола їхнім суперникам буде зарахована технічна перемога з рахунком 3-0.

Небайдужі мешканці на Турківщині допомогли врятувати рідкісного чорного лелеку

Місцеві жителі села Риків Турківського району знайшли неподалік річки чорного лелеку, який не міг злетіти і потребував допомоги спеціалістів. Ці птахи занесені до Червоної книги України зі статусом «рідкісні». У Карпатах нараховується всього лиш близько 200 пар. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Птаха після грози неподалік річки знайшли місцеві жителі. Чорний лелека потребував допомоги спеціалістів, адже не міг злетіти та відмовлявся споживати їжу з рук людей.

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області організували порятунок, транспортування птаха до центру реабілітації птахів «Вільні крила». Continue reading

Мешканець Турківщини потрапив до лікарні через укус змії

Мешканця села Закіпці вкусила змія – чоловік перебуває у стані середнього ступеня важкості.  

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Вчора, 24 липня, о 23:55 год у селі Закіпці Турківського району місцевого мешканця у в праву стопу вкусила змія.

Потерпілого у стані середнього ступеня важкості госпіталізували до Турківської центральної районної лікарні.

Усі обставини події наразі встановлюються.

У ТУРКІВСЬКІЙ РДА ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС НА ПОСАДУ СПЕЦІАЛІСТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246: 1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста з соціально-правового забезпечення служби у справах дітей районної державної адміністрації на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» спеціаліста з соціально-правового забезпечення служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації Львівської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку згідно з додатком.3. Головному спеціалісту відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації Бойко О.І.. оголосити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади на веб-сайті районної державної адміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України. Continue reading

03-04 серпня 2019 року у селі Вовче відбудеться “V еко-культурний фестиваль «День Дністра».

Фестиваль «День Дністра» відбувається під егідою громадської організації «Агенція регіонального розвитку Турківщини» (Україна).Мета фестивалю – популяризація традиційної культурної спадщини, необхідності популяризації екологічної свідомості серед широких верств населення, зміцнення  контактів і культурних зв’язків із містами  Дністровського басейну, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом, розширення світогляду.
Continue reading

На Турківщині проводять берегоукріплення біля дороги Бориня – Мохнате

З метою організації та забезпечення безпеки дорожнього руху, на території Львівської області виконують роботи з берегоукріплення.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Ми розуміємо, що найвища цінність у державі – це збереження життя людей. Тому дорожня безпека, безперечно, є одним із пріоритетів. Львівська обласна державна адміністрація і надалі продовжуватиме робити усе від нас залежне для того, щоб знизити травматизм на дорогах області», – наголосив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.  Continue reading

На Турківщині розпочали ремонт дороги “Турка-Східниця”

На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141902 Турка-Східниця в межах Турківського району розпочали ремонтні роботи. 

Про це інформує департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА. 

Читайте також: Батьки дошкільнят, яких не зарахували до ДНЗ Львова, можуть редагувати електронні заявки

Наразі компанія “ОНУР”, яка є підрядником, виконує роботи з влаштування водопропускних труб. Ремонт дороги виконують за кошти державного дорожнього фонду.