У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗБУДУЮТЬ СПОРТИВНУ ДОРІЖКУ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

У селі Яворів Турківського району, на вулиці Рівних прав і можливостей збудують реабілітаційно-спортивну легкоатлетичну доріжку для осіб з інвалідністю.

Відповідний тендер підприємство “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України розмістило на Prozzoro.

Так, доріжку збудують до кінця наступного року. Аукціон відбудеться 28 листопада.

У технічному завданні зазначили, що спочатку виконають земляні роботи, тобто розчистять майданчик та повалять дерева. Потім улаштують бігову доріжку, довжиною у 350 метрів. Для комфортного пересування доріжку покриють шаром з гумової крихти. Опісля облаштують тротуар та покладуть відвідні труби. Також територію планують озеленити.

Варто зазначити, доріжку збудують за кошти Державного бюджету України. Очікувана вартість робіт становить 9 мільйонів 600 тисяч гривень.

Додамо, тендер на будівництво оголошували ще 1 жовтня, однак торги не відбулися, адже жоден потенційний пдрядник не подав заявку. Окрім цього, тоді оголошена вартість становила на понад 1 млн менше – 8 млн 355 тис.

 

У КОМАРНИКАХ,ЛИБОХОРІ ТА ВЕРХНЬО ВИСОЦЬКУ ПРАЦЮЄ НОВА ПОШТА

Ура 😀 У  с. ЛИБОХОРА,КОМАРНИКИ,ВЕРХНЄ ВИСОЦЬКЕ Турківського району, зустрічайте Нову Пошта! Відправляйте свої посилки у нас, за адресою с. Либохора вул. Центральна , 310.Дякуємо за підтримку @Володимир Поперешнюк @Александр Бульба @Максим Мележик @Володимир Швед

На Турківщині вчитель відстояв свою зарплату

За результатами інспекційного відвідування ГУ Держпраці педагогічній працівниці повернули неправомірно зменшене їй навантаження. Про це повідомляє прес-служба ГУ Держпраці у Львівській області. 

До Головного управління Держпраці у Львівській області щодо порушення трудових прав звернулась педагогічна працівниця одного із закладів освіти Турківського району. Зокрема заявниця повідомляла про зменшення педагогічного навантаження, тобто зменшення тривалості робочого часу та переведення її на 0,75 ставки. Continue reading