НА ТУРКІВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНКУРС РІЗДВЯНИХ ВЕРТЕПІВ

В Турці на майдані  Шевченка 12-14  січня 2019 року вперше відбудеться районний фестиваль вертепів. Запрошуємо всіх бажаючих на черговий огляд Різдвяних вертепів «Ой, радуйся, земле..» в приміщенні культурного центру «Україна» о 13.00 год. 12 січня 2020 року – огляд дорослих вертепів; 14 січня 2020 року – огляд дитячих вертепів. Турківчани та гості міста зможуть побачити…

Львівська залізниця інформує пасажирів про зміни в графіку руху поїздів у приміському сполученні Львів – Сянки

Із метою покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні, зважаючи на численні звернення громадян, починаючи з 23 грудня цього року, зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученні Сянки – Львів – Сянки – повідомляє Львівська залізниця.

ВІТАЛІЯ БАБЯКА ПРЕДСТАВИЛИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТУРКІВЩИНИ

Сьогодні, 20 грудня, на засіданні XXХV сесії Турківської районної ради VІI скликання керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська представила громадсько-політичному активу Турківщини, головам селищної та місцевих рад району, колективу райдержадміністрації, районної ради голову Турківської районної державної адміністрації Бабяка Віталія Євгеновича. Зазначимо, Віталія Євгеновича Бабяка призначено очільником Турківської районної державної адміністрації відповідно до Розпорядження Президента України…

БАБЯКА ВІТАЛІЯ ЄВГЕНОВИЧА ПРИЗНАЧЕНО ГОЛОВОЮ ТУРКІВСЬКОЇ РДА

Володимир Зеленський призначив голів Буської та Турківської РДА. Розпорядження про призначення опубліковані на сайті Президента України. Коваля Олега Васильовича призначено головою Буської районної державної адміністрації Львівської області. Бабяка Віталія Євгеновича призначено головою Турківської районної державної адміністрації Львівської області. Він є головою Львівської обласної організації «Партії Національного Відродження». У 2006 році балотувався до Львівської міської ради від УНА.…

20 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 35 СЕСІЯ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

20 грудня у залі засідань районної ради під головуванням Володимира Лозюка  відбудеться сесійне 35 засідання районної ради щодо узгодження дати проведення чергової сесії та проєкту порядку денного 18 грудня  проведено  засідання  Президії  районної ради.

ПОМЕР ЖУРНАЛІСТ ПАВЛО ЛЕХНОВСЬКИЙ

Помер Заслужений журналіст України, поет, автор слів до багатьох пісень Павло Лехновський. Павло Лехновський народився 15 травня 1935 року в селі Жукотин на Львівщині. Упродовж 1965-1978 років він очолював районну газету, яка висвітлювала життя мешканців Турківщини.  Згодом керував міжрайонним кореспондентським пунктом Львівської обласної газети «Вільна Україна», потім – в 1978-1991 роках був власним кореспондентом, заступником…

Зеленський пропонує ввести префектів та ліквідувати райони

На сайті Верховної Ради зареєстрували текст законопроекту №2598 про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), ініціатором якого є президент Володимир Зеленський. Цей проект закону визначений як невідкладний до розгляду в парламенті. Зокрема, згідно із запропонованими змінами, пропонується ліквідувати поняття “район”, натомість ввівши “округ”, а замість місцевих державних адміністрацій має запрацювати інституція префектів.

СПОРТИВНА ЛЕГЕНДА СЛОБОЖАНЩИНИ НА САМБІРСЬКИХ ТЕРЕНАХ , ТА ЯК “ЗАВОРОЖУЮТЬ” ПЕЧАТКИ

Як прикро, що чемпіон світу, Європи, багаторазовий чемпіон України з плавання Володимир Пилипченко,який в даний час проживає на Самбірщині, в ринкових відносинах змушений перекваліфікуватись на бізнес. Таких спортсменів-професіоналів ,як повітря бракує в тренерському середовищі,-а це здоров”я підростаючого покоління і не тільки.

У Турківський район передали автомобіль швидкої медичної допомоги

У комунальному некомерційному підприємстві «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулася передача машини марки Toyota швидкої медичної допомоги. Повідомляє сайт Турківської РДА.

У СЕЛІ ЛІМНА ВІДКРИЛИ ВІДДІЛЕННЯ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ

Турківщина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування ДСНС, важливою частиною яких є всебічне сприяння МПК. Адже від рівня боєздатності місцевих пожежних команд залежить безпека громадян, які проживають у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС.