Підприємство «Еко – Газда», село Нижнє Гусне, Турківщина

Виробник спеціалізується на виробництві сиру з коров’ячого молока. Все почалось з ідеї, а саме створити свою власну сирну тарілку базуючись на відродженні, відновленні традицій сироваріння в регіоні м Турка, та загалом Бойківщини.

Що цікаво, підприємство працює з сімейними господарствами з околиць села Нижнє Гусне, по збору молока для виготовлення сиру. А реалізацію натуральних продуктів, здійснює в роздрібні мережі магазинів у Львові та по Україні (що пропонують в першу чергу нішові продукти). Господарство “Еко Газда” спеціалізується на виробництві напівтвердих та м’яких сирів з коров’ячого молока.

Підприємство формує культуру споживання натуральних, локальних молочних продуктів та займається стимулюванням розвитку сировинної бази, через збільшення поголів’я корів, у навколишніх селах, а також створення робочих місць.

Контакти: Карвацький Андрій

Адреса:  вул. Центральна, буд.3, с. Нижнє Гусне, Турківський район Львівська область

З питань співпраці пишіть на ел пошту: a.karvatskyi@eco-gazda.com

Довідка за телефоном виробника: 0673327237 або 0502765555

Інтернет сторінка: Еко Газда

turkaБез категоріїПідприємство «Еко – Газда», село Нижнє Гусне, Турківщина Виробник спеціалізується на виробництві сиру з коров’ячого молока. Все почалось з ідеї, а саме створити свою власну сирну тарілку базуючись на відродженні, відновленні традицій сироваріння в регіоні м Турка, та загалом Бойківщини. Що цікаво, підприємство працює з сімейними господарствами з околиць села Нижнє...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!