4 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань з’єднання підвідного газопроводу на село Присліп з газопроводом середнього тиску міста Турка. В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, представники Присліпської сільської ради, будівельної фірми «Прометей», ПП “Тур Авто”, завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олег Сподарик.

Для цього необхідно провести роботи по облаштуванню переходу через дорогу Турка-Лопушанка в районі межі міста Турка та повороту на село Присліп. У зв’язку з цим досягнуто домовленості, що виконавець робіт підготує всі необхідні матеріали та техніку на 07.09.2017 року та в 13.00 год. розпочне роботи.

Турківське відділення поліції повинно забезпечити безпеку руху на даній ділянці дороги, а органи місцевого самоврядування повідомити мешканців про тимчасові обмеження в русі. Орієнтовно планується перекрити проїзд по дорозі максимум на три години.

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *