4 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участю начальна Держпродспоживслужби у Турківському районі Володимира Зубрицького та представників органів місцевого самоврядування відбулась нарада щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней на території району.

Володимир Зубрицький зазначив, що африканська чума свиней не становить небезпеки для людини, проте людина опосередковано (забруднившись матеріалом від хворої, загиблої чи забитої свині) може перенести дану хворобу на іншу територію, де є сприйнятливі тварини. Він роз’яснив правила утримання, забою та переміщення тварин.

Також затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання, забезпечується оперативний зв’язок і координація всіх запланованих дій. Володимир Зубрицький звернув увагу на необхідність негайного інформування Держпродспоживслужби в районі у разі виявлення хворих, загиблих тварин як в домогосподарствах, так і в дикій фауні.

За результатами проведеної наради відповідним виконавцям надано доручення голови районної державної адміністрації щодо проведення повного обліку та клінічного обстеження поголів’я ВРХ та свиней в районі.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *