12-13 вересня в межах місії KfW Банку Розвитку здійснювалась перевірка оновлених в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальних інвестицій. IV» 9-ти об’єктів Львівщини. 
Делегація у складі старшого технічного експерта пані Єви Сюзани Легде, представника бюро банку KfW у Києві Віталія Шмеріги та заступника в.о. виконавчого директора УФСІ Віктора Мірошниченка 12 вересня відвідали об’єкти на Турківщині.

Оглянули проведений в Турці водогін, в результаті чого громада міста отримала довгоочікувану воду; виконання робіт в ДНЗ №1, що дозволило покращити внутрішній мікроклімат закладу та отримати економію енергоресурсів. А влаштування локальних очисних споруд за додатково отримані від УФСІ кошти забезпечило належні санітарно-технічні умови на об’єкті та дає зараз змогу економити кошти на вирішення інших важливих потреб громади. Локальне вирішення проблеми ще й стало імпульсом для пошуку фінансових можливостей і реалізації каналізування всієї Турки.
Також експерти відвідали лікарську Амбулаторію с.Верхнє (для зрівняння подаємо світлини фасаду будівлі До і Після). А на завершення, вже пізно ввечері ще відбулась зустріч із енергоуадитором об’єктів Сергієм Цукорником.
13 вересня здійснювався об’їзд дошкільних та навчальних закладів Буського і Кам’янка-Бузького районів та Народного дому у с. Топорів.
Окрім огляду технічного стану об’єктів експерти спілкувалися з людьми – членами агенцій із впровадження, працівників відновлених закладів (надавачами) та отримувачами якісно нових послуг, які, у свою чергу, дякували за теплі приміщення, за належні побутові умови, за можливості заощадження коштів для вирішення інших нагальних локальних проблем, зрештою – за отриманий в ході реалізації проектів досвід гуртування людей та за посіяні зерна Віри й Довіри. Можливо, в силу деякої розгубленості та незвичності, не все вони зуміли висловити під час самих зустрічей… та для них це ще один отриманий досвід спілкування з Інвестором із самої, такої географічно далекої і такої «близької» серцю Німеччини.

П.С. 
Нагадаємо, що відновлення об’єктів впродовж 2013-2016 років здійснювалося за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина (через KfW Банк Розвитку та УФСІ) і місцевою громадою. 
Зовнішній аудит та моніторинг є стандартними процедурами для Українського фонду соціальних інвестицій, які здійснюються для прозорості та постійного вдосконалення регламентних процедур діяльності Фонду.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *