II-гий юнацький Чемпіонат Турківського району з футболу вийшов на фінішну пряму. Завершилися ігри в групах, визначилися квартети найсильніших юнацьких команд району. В неділю, 10 вересня, були зіграні чвертьфінальні поєдинки. Їхні результати були і очікуваними, і сенсаційними.
ФК «ФАВОРИТ» (Н.Яблунька) 1-1 (4-3) ФК «ЯВОРА» (Явора)
ФК «ФАВОРИТ»: Ляхович Володимир, Ковальчин Назарій, Ковальчин Василь, Ковальчин Ігор, Пукшин Степан, Ватраль Михайло, Голованич Михайло, Ляхович Юрій, Мишковський Віктор, Куприч Роман, Репрінцев Денис
ФК «ЯВОРА»: Лофій Андрій, Мельник Денис, Гошівський Святослав, Гошівський Володимир, Романович Роман, Дільний Ілля, Яців Богдан, Леньо Микола, Мельник Владислав, Добрянський Андрій, Бігун Василь, Гошовський Микола
Голи: Мишковський Віктор (60хв.) – Дільний Ілля (20хв.)
Попередження: Ковальчин Назарій – Дільний Ілля
Пам’ятаючи про велику ціну помилки, команди розпочали дуже обережно. До ударів по воротах справа не доходила, вся боротьба на полі велася переважно в центрі поля. Захисники обидвох команд переважали гравців атаки суперника, а ті, не маючи підтримки, були не в змозі самотужки щось створювати. Так тривало весь перший тайм, так було і до 50-ї хвилини, коли гравець «Явори» Ілля Дільний обіграв кількох опонентів і зумів прицільно пробити по воротах. Пропустивши гол і розуміючи, що до завершення поєдинку залишається не так вже й багато часу, гравці команди з Нижньої Яблуньки кинулися відігруватися. Відразу зросли швидкості, почали з’являтися моменти біля воріт обидвох команд, хоча гольовими їх назвати було важко. І коли, здавалося, гра так і завершиться мінімальною перемогою команди Явори, а секундна стрілка відраховувала останню хвилину гри, Нижня Яблунька забила – відчайдушний фланговий прохід когось із гравців «Фавориту» завершився прострілом на ворота «Явори» і ударом в дотик Віктора Мишковського.

Згідно Регламенту змагань, для визначення переможця поєдинку відразу призначалася серія післяматчевих пенальті. В грі нервів перемогу святкували гравці «Фавориту», а завершальний пенальті влучно виконав капітан команди Степан Пукшин.
ФК «ДНІСТЕР» (Вовче) 6-1 ФК «ПРИКОРДОННИК» (Сянки)
ФК «ДНІСТЕР»: Лукачович Юрій, Баран Василь, Вовчанський Дмитро, Ференц Михайло, Вовчанський Володимир, Роман Петро, Яворський Павло, Вовчанський Мар’ян, Сенів Андрій, Ференц Андрій
ФК «ПРИКОРДОННИК»: Рештей Микола, Гоцур Василь, Онишко Іван, Куцак Микола, Дуркот Володимир, Франк Назар, Алімов Володимир, Куцак Володимир
Голи: Вовчанський Володимир (22хв., 41хв.), Яворський Павло (40хв.), Роман Петро (45хв., 50хв., 53хв.) – Куцак Володимир (15хв.)
Попередження: Баран Василь, Вовчанський Володимир – Рештей Микола
Без перебільшення – найцікавіший поєдинок ігрового дня.
Команди розпочали в дуже високому темпі і, варто сказати, – високі швидкості не були перепоною точним передачам та красивим комбінаціям у виконанні гравців обидвох команд. Проте стартовий відрізок гри краще провела команда з Сянок – за рахунок активної гри у відборі та злагодженим командним діям її гравцям вдалося притиснути вовчан до воріт. І дуже логічним виглядав гол, забитий Володимиром Куцаком в середині першого тайму.
Окрилені успіхом «прикордонники» продовжували тиснути на ворота номінальних господарів. Але вовчани недарма посіли перше місце в групі – дослухаючись підказок свого тренера та активізувавшись після пропущеного голу, вони зуміли невдовзі вирівняти гру. Індивідуальні дії Володимира Вовчанського дозволили командам піти на перерву за нічийного рахунку.
Початок другого тайму став копією першого з невеликою відмінністю – команда з Сянок непогано комбінувала і швидко проходила середину поля, але завершальні паси були або неточними або вдало грали у відборі захисники з Вовчого. Тож до ударів по воротах справа не доходила. В свою чергу, в середині другого тайму вовчани святкували успіх – Павло Яворський вивів свою команду вперед.
Гравці «Прикордонника», пропустивши другий м’яч, продовжили шукати шляхи до воріт суперника. Проте гостроти в їх діях у завершенні атак було мало. Натомість вовчани грали в свою улюблену гру – користаючи тим, що суперник захопився атакуючими діями, гравці «Дністра» на протязі кількох хвилин довели рахунок до розгромного.
ФК «НИЖНЄ ВИСОЦЬКЕ» (Н.Висоцьке) 1-2 ФК «ЗАВАДІВКА» (Завадівка)
ФК «НИЖНЄ ВИСОЦЬКЕ»: Комарницький Іван, Посоленик Василь, Рештей Іван, Головчак Степан, Гусак Андрій, Тацишин Павло, Іваник Мар’ян, Ірод Микола, Федько Ігор, Гусак Назарій
ФК «ЗАВАДІВКА»: Копанишин Дмитро, Пуравець Андрій, Яворський Іван, Хомик Богдан, Павлик Тарас, Кундич Іван, Яворський Сергій, Сенюга Арсеній, Ільницький Юрій
Голи: Рештей Іван(45хв.) – Пуравець Андрій (20хв.), Ільницький Юрій (40хв.)
Головна сенсація ігрового дня. Команда Нижнього Висоцького, яка дуже потужно пройшла груповий етап і була одним із фаворитів турніру – поступилася вже на стадії чвертьфіналу.
Відверто кажучи – гра в юнаків Нижнього Висоцького не клеїлася від самого початку поєдинку. А пропустивши в середині кожного з таймів по голу, – не знайшли що протиставити своїм суперникам з Завадівки. Лише під завершення поєдинку Рештей Іван зумів скоротити рахунок. Але по-справжньому гольових моментів не було. Так – в кінцівці гри команда Завадівки притиснулася до власних воріт і гол, здавалося, назрівав. Однак, десь навіть героїчними зусиллями гравці Завадівки відстояли таку бажану перемогу!
ФК «ЛІТМИР» (Присліп) 5-0 ФК «ТОРПЕДО» (В.Яблунька)
ФК «ЛІТМИР»: Кітраль Іван, Бринько Микола, Костишак Іван, Копитчак Михайло, Когут Віктор, Лимар Андрій, Білас Олег, Ляхович Владіслав, Костишак Микола, Кудрич Микола
ФК «ТОРПЕДО»: Іванюк Андрій, Ковба Іван, Боклах Василь, Тхір Іван, Іванюк Іван, Кльоб Дмитро, Іванюк Олександр, Гема Іван, Крецул Олександр, Щомак Василь
Голи: Костишак Іван, Копитчак Михайло, Лимар Андрій (3)
Попередження: Когут Віктор
Справжньої інтриги в поєдинку команд з Прислопа та Верхньої Яблуньки не сталося. Ні, юнаки з Верхньої Яблуньки дуже старалися, але давалася взнаки різниця у віці та, відповідно, в майстерності. А ще дуже кинувся в очі той факт, що гравці «Торпедо» приїхали на гру самі, без дорослого представника, без тренера команди, котрий мав би бути поруч та своїми підказками допомагати своїм юнакам… А так – хлопці боролись, грали, бились як могли. Однак поступились в майстерності та організації гри команді Прислопа.
По завершенню останнього чвертьфінального поєдинку за участі представників усіх команд, що вийшли до півфіналів, було проведено жеребкування наступного етапу змагань. Згідно жеребу півфінальні пари утворили:
ФК «ЛІТМИР» (Присліп) – ФК «ДНІСТЕР» (Вовче). Поч. 12.00
ФК «ЗАВАДІВКА» (Завадівка) – ФК «ФАВОРИТ» (Н.Яблунька). Поч. 13.30
Півфінали відбудуться в неділю, 17 вересня.
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *