28 вересня 2017 року о 11.00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 39-те чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступник міського голови із виконавчих питань, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовну проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

Порядок денний:

  1. Про визнання повноважень депутата Турківської міської ради сьомого скликання Фролової Оксани Іванівни Стефаник Галини Ярославівни

Проект рішення

Про визнання повноважень депутата Турківської міської ради сьомого скликання

Фролової Оксани Іванівни

Стефаник Галини Ярославівни

Відповідно до ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі постанов Турківської міської виборчої комісії Турківського району Львівської області від 10.09.2017 року №44 та №45, у зв’язку з визнання обраним депутатом у багатомандатному виборчому окрузі від Турківської районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Фролової Оксани Іванівни та від Турківської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Стефаник Галини Ярославівни на місцевих виборах, які відбулися 25.10.2015 року, внаслідок заміщення депутатів які вибули, сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про визнання обраними депутатами у багатомандатному виборчому окрузі на місцевих виборах, які відбулися 25.10.2015 року, наступного за черговістю кандидатів у депутати Турківської міської ради сьомого скликання від Турківської районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Фролової Оксани Іванівни, від Турківської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Стефаник Галини Ярославівни та визнання їх повноважень, прийняти до відома.
  2. Визнати повноваження депутата Турківської міської ради сьомого скликання Фролової Оксани Іванівни.
  3. Визнати повноваження депутата Турківської міської ради сьомого скликання Стефаник Галини Ярославівни.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та гуманітарних питань
    (Писанчин Л.В.).

Проект рішення

Про внесення змін до рішення

Турківської міської ради

№82 від 03.12.2015 року

З метою забезпечення ефективності виконання депутатом своїх повноважень перед громадою міста Турка, у зв’язку із достроковим припинення повноважень депутатів міської ради Яворського І.Я. та Сіданича С.Я., відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Закріпити депутата Турківської міської ради Фролову Оксану Іванівну обрану в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим округом міста №10 м. Турка вул. пл.Ринок: 2-24.
  2. Закріпити депутата Турківської міської ради Стефаник Галину Ярославівну обрану в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим округом міста №5 м. Турка вул. Молодіжна: 29, 33, 33Б, 35, 43, 50-68.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності та гуманітарних питань (Писанчин Л.В.).
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *