Про це повідомив на черговій сесії Турківської районної ради, доповідаючи про виконання районного бюджету Турківського району за перше півріччя поточного року, начальник фінансового управління Турківської РДА Володимир Юсипович.

Потреба в коштах на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ на початок 2017 р. становила 28008,1 тис. грн. Але у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з січня 2017р. та через інші чинники, виникла додаткова потреба у коштах на зарплату.

Так по установах освіти потрібно ще 14600,0 тис. грн.. Тут складна ситуація виникає з виплатою заробітної плати технічним працівникам. Аналогічна картина по закладах охорони здоров’я, де доведені контрольні цифри Мінфіну видатків на район проводяться від кількості населення, а не від кількості установ, тобто на обслуговування населення району (50, 0 тис. чол.) необхідно, по розрахунку, 25 ФАПів, а фактично функціонує 55. По установах культури додаткова потреба в коштах складає 2739,0 тис. грн., по фізичній культурі і спорту – 91,7 тис. грн..

У зв’язку з цим, уже було розроблено і затверджено ряд заходів з економії бюджетних коштів та збільшення їх надходжень. Крім цього, ще буде уточнення бюджету, а також прийнято звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів про виділення додаткових коштів.

Отже, є надія, що з виплатою заробітної плати до кінця року працівникам бюджетних установ усе буде гаразд.

Ольга ТАРАСЕНКО

Газета “Бойківщина” №38,2017

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *