БОГДАН МОСКАЛЬ – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕРЕД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Протягом минулого тижня 26-30 вересня 2017 р. у м. Ужгороді на чудовому спортивному комплексі «Юність» тривали змагання ХІХ спартакіади України серед команд державних службовців. Оргкомітет та Закарпатська влада доклали багато зусиль до того щоб змагання проходили в належних умовах відповідно до сучасних стандартів. До програми спартакіади входили п’ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки. Команда Львівщини була сформована з переможців фінальної частини обласної спартакіади, які представляли більшість регіонів нашої області.

У загальнокомандному заліку, за підсумками всіх видів програми спартакіади команда Львівщини посіла 10-те місце з 22-х команд областей України.

Волейбольна команда базувалася на гравцях Миколаївської РДА до якої долучилися два гравці Жидачівського району, один Турківського та один з апарату ЛОДА. Значно послабився потенціал команди через відмову брати участь двох провідних гравців з  Західного Офісу держаудитслужби, які запрошувалися до її складу. В груповому турнірі наші спортсмени зазнали двох поразок від команд Хмельницької та Рівненської областей, а далі ще травма (розрив ахіла) провідного гравця Олега Рогача зовсім розбалансувала команду і таким чином вона опинилася на 20-му місці з 21-ї команди

А от у шашках наша команда у складі заступника керівника апарату – начальника організаційного відділу Турківської РДА Богдана Москаля та головного держаного ревізор-інспектора Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС Олени Біленької блискуче провели турнір продемонструвавши височайший клас шашкової гри і стали переможцями турніру з величезним відривом у 7 очок від другої команди в турнірній таблиці Запорізької області.

Богдан Москаль впевнено виборов золоту медаль в особистому заліку, а Олена Біленька – срібну, набравши однакову кількість очок з переможницею турніру Юлією Шевцовою з м. Києва поступившись їй лише за додатковим показником. Такий феєричний виступ, це великий успіх нашого шашкового тандему, з яким їх поздоровляє і щиро вітає президія ЛОО ФСТ «Спартак».

Ігор Власенко, заступник голови ФСТ «Спартак»

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *