24 вересня 2017 року  у Турці пройшло справжнє футбольне свято. Місцева аудиторія та гості райцентру, якої, попри погану погоду, зібралося чимало, мала змогу насолодитись одразу чотирма футбольними поєдинками.

Першим з них був матч за третє місцев рамках чемпіонату Турківщини з футболу серед юнаків. У двобої між Завадівкою та Прислопом бронзу здобули останні, перемігши суперника з рахунком 3:1. Надзвичайно цікавим та напруженим був поєдинок за золото, у якому боролися юні футболісти з Нижньої Яблуньки та Вовчого. Надзвичайно важке поле не давало можливості реалізуватися командам сповна, проте гравці бились з усіх сил, регулярно атакуючи ворота один одного. Одна із таких атак і принесла сімнадцяту поспіль перемогу команді з Вовчого. Це єдина команда, яка у всіх своїх матчах здобула перемогу. І це заслуга як чудових юних футболістів – Василя Барана, Юрія Лукачовича, Петра Романа, Михайла Ференца, Павла Яворського, Дмитра Вовчанського, Мар’яна Вовчанського, Андрія Ференца, Володимира Вовчанського – так і їхнього тренера – Віталія Мориконя.

Далі на турківському міському стадіоні “Карпати” розпочався дорослий футбол. У першому чвертьфінальному поєдинку чемпіонату району Верхня Яблунька розгромила Завадівку – 6:1. Другий матч – між командами з Либохори та Прислопа – завершився мінімальною перемогою останніх – 1:0.

Ще два чвертьфінали пройдуть у неділю, 1 жовтня, на міському стадіоні у Турці. О 13.00 год. на поле вийдуть футболісти з Боберки та Борині, а о 15.00 год. силами поміряються Нижня Яблунька та Явора.

Цьогоріч федерація футболу Турківського району вирішила відійти від традиційної схеми нагородження команд-учасниць та переможців турнірів відразу після завершення фінальних поєдинків та організувати футбольне свято одночасно для всіх команд.
Отже, нагородження всіх команд-учасниць та призерів чемпіонату району серед юнацьких команд, чемпіонату району серед дорослих команд та кубка району відбудеться після фіналу кубка району. Місце та час проведення церемонії нагородження буде повідомлено додатково.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *