У суботу, 7 жовтня, з робочим візитом Турківський район відвідав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який спільно з головою Турківської районної державної адміністрації Олександром Лабецьким, здійснив об’їзд району. В ході візиту керівники оглянули хід ремонтних робіт на дорогах та об’єктах бюджетної сфери, які фінансуються з бюджетів усіх рівнів. Зранку оглянули відремонтовану ділянку дороги Київ-Чоп на відтинку дороги Мохнате-межа з Закарпатською областю. В селі Мохнате спільно з головою Мохнатської сільської ради Олегом Павком оглянули приміщення, де планується після реконструкції відкрити лікарську амбулаторію. На даний час фінансування робіт здійснює сільська рада. Після цього оглянули дорогу Бориня-Мохнате, де на даний час проводиться укріплення узбічь гравієм і щебенем.

Опісля здійснено поїздку в село Гусне на сирзавод “Еко-газда”, де поспілкувалися з працівниками та жителями села. Приємно було чути схвальні відгуки людей про підприємство.

В селі Либохора було оглянуто будівельний майданчик, де ведуться роботи по будівництву нової школи. Темпи проведення робіт вимагають покращення. Для цього потрібно посилити контроль за проведенням робіт з боку замовника, а підряднику – пришвидшити темпи виконання робіт.

В селі Закичера (Комарницька сільська рада) проведено огляд моста, який збудовано до Дня Незалежності.

В Нижньому Турові відвідали приміщення бібліотеки, де підрядником проведено ремонт покрівлі та заміну вікон на металопластикові. Також оглянуто Нижньояблунський НВК та проведено нараду з підрядником про подальший хід будівельних робіт. Будівельні роботи продовжуються.

Опісля здійснено візит в село Вовче, оглянули народний дім та Вовченський НВК, поспілкувалися з керівниками цих установ.

В місті Турка перевірили будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вулиці Молодіжна, 68, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

«Зазначаємо, що голова обласної державної адміністрації  Олег Синютка під час своїх кількадесят поїздок на Турківщину відвідав більшість населених пунктів району. Громадськість району висловлює свою подяку голові обласної адміністрації Олегу Синютці за турботу про наш гірський край, та допомогу у вирішенні соціальних проблем району! Окрім позитивних речей, також була відверта розмова про незавершені справи та упущення, кадрові питання, незадовільний стан виконання підрядниками будівельних робіт, проблеми та шляхи іх вирішення. В ході поїздки накреслено завдання, які ще потрібно допрацювати в цьому році й намічено план на наступний рік. А роботи в нас багато, як і нових можливостей, які відкриються після прийняття Львівською обласною радою Програми розвитку гірських територій, яку розробила Львівська ОДА спільно з адміністраціями гірських районів. Наступного року темпи мають бути ще вищими! Для цього потрібно об’єднати максимум зусиль місцевих громад, голів сільських рад, депутатів районної, обласної та Верховної рад, Турківської РДА, Львівської ОДА, інвесторів, вихідців з району, громадських організацій і кожного зокрема! Вірю в нашу спільну справу – розбудову України, та Турківщини, зокрема!»,- зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *