За підсумками 9 місяців 2017 року перевиконання обласного бюджету  становить  88525,4 тис. грн або 8,1 %. Рівень виконання річного планового показника становить  79,3 %. Порівняно з відповідним періодом 2016 року досягнуто зростання надходжень на 304380,2 тис. грн або 34,5%.

Про це йшлося під час XII позачергової сесії Львівської обласної ради у середу, 25 жовтня.

Відтак на галузь медицини скерують понад 22 млн грн, зокрема кошти в сумі 3 млн грн спрямують на придбання карет швидкої допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги, 1 млн грн – на забезпечення медикаментами реанімаційного відділення дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ, 1 млн грн – на лікування хворих методом перитонеального діалізу, 1656 тис. грн –  придбання апарату штучної вентиляції легень для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, 2000 тис. грн – заміну рентгенівської трубки ангіографічної системи обласного кардіологічного центру та  500 тис. грн  – покращення надання допомоги хворим дітям на гемофілію.

Соціальний захист: обласна рада скерує 2 млн грн. на програму компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом, а  також 354 тис грн – на придбання медикаментів постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи,1 млн грн – на допомогу малозабезпеченим Львівщини в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян.

Дорожнє господарство: збільшено видатки на14 млн грн на Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік.

Житлово-комунальне господарство: скеровано 1 млн 950 тис грн на реалізацію програми “Питна вода”, 627 тис грн – на програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області , 177 тис. грн. – на газифікацію села Присліп Турківського району.

Спорт: 4 млн грн  виділено на співфінансування програми «Спортивний майданчик» та 200 тис. грн – на проведення заходів зі стендової стрільби.

Соціальна складова та АТО: 250 тис грн. – на встановлення пам’ятника генералу С. Кульчицькому та полковнику А. Соколенку, а також 9 нових пам’ятників загиблим в АТО Героям на Личаківському цвинтарі.

Культура: навидання поезії Івана Низового в рамках реалізації Комплексної програми розвитку культури Львівщини передбачено 100 тис. грн, на придбання історичним музеєм, музеями Івана Франка та історії релігії обладнання на суму 111,6 тис. грн та виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень Самбірського коледжу культури – 350 тис. грн. в межах економії коштів вказаними установами. Окрім того, передбачено видатки на 2200 тис. грн на  реконструкцію частини підвалу для влаштування котельні на твердому паливі у Львівському палаці мистецтв.

Економічна політика: виконання  програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області для підтримки малого бізнесу та підприємницької ініціативи учасників АТО додатково спрямують 500 тис. гривень.

Окрім того, депутати додатково виділили кошти на придбання житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на суму 417 тис. грн., 147 тис. грн – навиготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції приміщень та 105 тис грн. на виготовлення ПКД для реконструкції приміщень спортивно-культурного комплексу військового ліцею ім. Героїв Крут.

Також збільшено видатки на  250 тис. грн для Управління патрульної поліції у м. Львові в рамках реалізації обласної цільової програми профілактики та протидії злочинності у Львівській області “Безпечна Львівщина” для покращення матеріально-технічного забезпечення, а саме на придбання запчастин, автошин та акумуляторів для автомобілів, які обслуговують територію Львівської області.

У рамках реалізації програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області передбачені видатки на 2000 тис. грн  для облаштування реанімаційної зали для військового медичного клінічного центру Західного регіону МОУ.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *