Депутати Турківської районної ради розглянуть проект рішення «Про охорону та збереження культурної спадщини на території району».

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Турківської районної ради, передає кореспондент ІА ZIK.

Згідно з проектом рішення, планується дати доручення відділу культури і туризму Турківської РДА створити електронний каталог пам’яток культурної спадщини. Та на постійному контролі тримати висвітлення заходів з питання сфери охорони пам’яток культурної спадщини в засобах масової інформації, забезпечення розповсюдження довідкової, науково-методичної і краєзнавчої літератури, що відображають історію Турківського району.

А також планується рекомендувати головам місцевих рад провести ряд заходів з упорядкування та утримання в належному стані кладовищ, меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників України. Організувати роботу зі встановлення охоронних знаків на пам’ятки. Взяти на баланс пам’ятки, які не перебувають на державному обліку. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/10/25/na_turkivshchyni_proponuyut_stvoryty_elektronnyy_katalog_pamyatok_kulturnoi_1192877

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *