Під керівництвом  голови районної ради Володимира Лозюка відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний наступної 17 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться у 20 числах листопада 2017 року.

Участь в засіданні взяли заступник голови Василь Костишак голови політичних фракцій, голови постійних комісій та працівники апарату районної ради Василь  Барабаш,  Михайло  Хорт,  Надія  Яворська, Ярослав Паращич, Степан  Залуга,  Ігор  Маркін, Мирослава Калинич,Микола  Лило,Лілія  Голко, Ольга  Хорт.

Президія погодила ряд важливих питань, зокрема: про надання інформації на черговій сесії про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період та про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду; виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету за 2017 рік.

Депутати обговорили питання про надання матеріальних допомог,впровадження медичної реформи, проблеми із функціонуванням ФАПів у Турківському районі, винесення на сесію питання затвердження документацій щодо визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільських рад. Рекомендували внести на розгляд сесії обрання робочої комісії із реалізації процедури прийняття документації з метою вироблення механізму обрання головного лікаря районної лікарні.

Голова районної ради подякував президії за конструктивну роботу і побажав депутатам активної та плідної роботи у профільних комісіях, готуючись до сесії районної ради.

 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ  сесія     VII  скликання

Проект                                   РІШЕННЯ  № 

від         2017    року      

м. Турка

Про порядок денний ХVІІ сесії Турківської

районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій, президії, Турківська  районна рада       

                                              ВИРІШИЛА:

Затвердити наступний порядок денний ХVІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання:

1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.

2. Про результати розгляду депутатського запиту, поданого  на ХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання. 

3. Про виконання районного бюджету Турківського району за 9 місяців 2017 року.

4. Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2017 рік.

5. Інформація про хід виконання Програм розвитку установ і організацій Турківського району на 2017 рік.

6. Про внесення змін до рішення ХІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання №217 від 14.03.2017 року «Про Програми розвитку установ і організацій Турківського району на 2017 рік».

7. Звіт голови Турківської РДА про використання коштів з резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2017 року. 

8. Звіт голови Турківської РДА про здійснення делегованих районною радою повноважень.

9. Про стан із залученням інвестицій в економіку району.

10. Про хід виконання районної програми поводження з твердими побутовими відходами на період 2016-2020 роки.

11. Про охорону та збереження культурної спадщини на території району.

12. Про затвердження персонального складу комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ. 

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Явора Явірської сільської  ради Турківського району Львівської області.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Стоділка Явірської сільської  ради Турківського району Львівської області.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Мала Волосянка Явірської сільської  ради Турківського району Львівської області.

16. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для передачі в оренду ФОП Славич Ж.В. для будівництва та обслуговування будівлі бази відпочинку з господарськими спорудами за межами села Розлуч  Розлуцької сільської ради.

17. Різне.

 Голова районної ради                       Володимир ЛОЗЮК

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *