31 жовтня, проведено зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького із соціальними працівниками, відповідальними за комунікацію з демобілізованими учасниками АТО та родинами загиблих. В зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут.

Обговорено проблемні питання, які виникають під час спілкування з учасниками АТО, а саме: виділення  земельних ділянок; медичне обслуговування; щодо направлення учасників АТО на психологічну реабілітацію;  допомога у будівельних матеріалах; щодо пільгового перевезення учасників АТО та учасників бойових дій; працевлаштування та ін.. В результаті спілкування було досягнуто домовленості про проведення щотижневих  нарад по вирішенню проблемних питань, які виникли за попередній період часу. А також головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким дано доручення опублікувати в районному часописі «Бойківщина» статтю про можливі варіанти допомоги учасникам АТО та родинам загиблих.

Доручено відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації (начальник відділу І.Рапецький) проводити індивідуальний супровід всіх заяв, які поступають від учасників АТО.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *