У Турківському районі Львівської області готуються до реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».

У Турківському районі Львівської області готуються до реалізації пілотного проекту «Рука допомоги». Він фінансується за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це сьогодні, 9 листопада, повідомив кореспондент IA ZIK.

З цього приводу під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила та за участі керівників відповідних профільних структур РДА відбулася тематична нарада, на якій обговорено основні напрямки реалізації проекту.

Нагадаємо, що проект «Рука допомоги» стосується осіб, які віднесені до категорії тимчасово переміщених, малозабезпечених сімей та осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Його учасники можуть отримати до 64000 грн. на придбання обладнання для само зайнятості.

Наголошувалося, що у разі позитивного рішення комісії особа-учасник проекту повинна зареєструватися як підприємець і тоді з коштів програми для неї буде закуплено обладнання відповідно до представленого бізнес-плану.

На даний період часу соціальними працівниками району проводиться агітаційно-роз’яснювальна робота серед цільової групи осіб з метою залучення їх до участі у даному проекті. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/11/09/na_turkivshchyni_realizuietsya_proekt_ruka_dopomogy_1202135

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *