Громадське обговорення найменування новоствореної вулиці кварталу забудови під будівництво індивідуальних житлових будинків

ОГОЛОШЕННЯ!

Керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Положення «Про громадські слухання в місті Турка», затвердженого рішенням сесії міської ради № 1033 від 31.08.2017 року, з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння проектованій вулиці найменування і врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішенн…я провести громадське обговорення найменування новоствореної вулиці кварталу забудови під будівництво індивідуальних житлових будинків господарських будівель і споруд в м.Турка, урочище «Осовня» .

Пропозиції щодо найменування вулиці внесені відповідно до протоколу консультаційних слухань від 04.01.2018 року, а саме:

вулиця – Олександра Ільницького;

вулиця – Юрія Міська;

вулиця – Героїв АТО.

Строк громадського обговорення становить 1 місяць з моменту опублікування повідомлення в друкованих засобах інформації та проводиться до 12 лютого 2018 року.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі на адресу Турківської міської ради – пл. Ринок, 26, м. Турка, 82500. тел./факс: 3-11-90 та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *