СТЕПАН ГІГА ЗАПРОШУЄ 04 ЛЮТОГО НА СВІЙ КОНЦЕРТ У ТУРЦІ

Народний артист України, поет і композитор Степан Гіга запрошує турківчан гостей міста до  культурного  центру  “Україна”на незабутній ліричний вечір. 04 лютого 2018 року Ви вперше почуєте нову програму співака “За  тебе  все  віддіам”. Нова програма включає добре знайомі хіти, які прозвучать у модерному аранжуванні, а також новостворені пісні, яких у репертуарі артиста останнім часом з’явилось чимало. 

Палкий у житті та на сцені

Пісні Степана Гіги щирі й подобаються всім, чиє серце вміє любити по-справжньому. Пронизані романтикою і пристрастю твори митця зачаровують своєю мелодійністю та глибиною змісту. Кожна його пісня торкається найтонших струн душі, є близькою і зрозумілою тим, хто хоч раз у житті пережив ейфорію кохання. Артист комфортно почуває себе і на сцені, і в житті, бо є господарем своєї долі. Саме його голос, харизма, талант, що розкрився на повну силу за довгі роки творчої праці, надзвичайна людяність ваблять і заворожують найбільше.

Подбайте про квитки на концерт Степана Гіги заздалегідь, адже саме вони допоможуть Вам потрапити в неповторний світ пристрастей, які здатні викликати харизматичний голос Степана Гіги, глибокі тексти його пісень і симфонічна музика. Купити квитки Ви можете в  кінотеатрі  “Україна”. Ціна квитка  від 80 грн до 160 грн.

Bookmark the permalink.

3 Comments

  1. Ооооо сильний концерт маж бути ,як коштує 80гривень. Який співак,така ціна.

  2. Любочка

    Скоро буде за гречку співати)))))))

  3. Хто ще ходить на того лоха? Хіба що такі самі лохи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *