Сьогодні, 25 січня, в селі Наконечне ІІ, що на Яворівщині, відбулися пам’ятні заходи зі вшанування четвертих роковин героїчної загибелі під час Революції гідності на Майдані у Києві героя Небесної Сотні, Героя України Романа Сеника.

Пом’янути героя прийшли його рідні, друзі, районна влада, бойові побратими та небайдужі односельчани.

Розпочався поминальний захід із заупокійної Служби Божої, яка відбулася в храмі Пресвятої Трійці с. Наконечне II, опісля богослужіння всі присутні скорботною ходою вирушили до цвинтаря, де відправили поминальну панахиду, поклали квіти та запалили свічки на могилі Героя України Романа Сеника.

Педагоги та учні Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Сеника у своїх віршах вшанували Романа Сеника, показали його героїзм і людину, яку потрібно наслідувати.

Довідка:

Сеник Роман Федорович народився 26 липня 1968 р. у с. Наконечне Друге, Яворівського району, Львівської обл., проживав у м. Турка, Львівської обл.

Романа Сеника було поранено 22 січня 2014 року біля стадіону «Динамо» на Грушевського, коли Роман стояв з прапором на передовій. Снайпер прострілив йому легеню та завдав важкого поранення в плече бронебійною кулею спеціального призначення. Роман переніс кілька операцій у Київській міській клінічній лікарні № 17, втратив багато крові, йому довелося ампутувати руку. Проте ушкодження виявилися занадто важкими, і вранці  25 січня 2014р. він помер у лікарні, не приходячи до тями.

Присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014р. – посмертно) за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності.

Медаль  УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (червень 2015, посмертно).

turkaБез категоріїСьогодні, 25 січня, в селі Наконечне ІІ, що на Яворівщині, відбулися пам’ятні заходи зі вшанування четвертих роковин героїчної загибелі під час Революції гідності на Майдані у Києві героя Небесної Сотні, Героя України Романа Сеника. Пом’янути героя прийшли його рідні, друзі, районна влада, бойові побратими та небайдужі односельчани. Розпочався поминальний захід із...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!