3-4 лютого 2018 року в місті Турка змаганнями з шашок розпочалися ХХVІІ обласні комплексні спортивні ігри Львівщини, ХІ обласні ігри ветеранів спорту (вік учасників від 40 років і старші) та ІV спортивні ігри серед осіб з інвалідністю (за нозологіями: з вадами зору, слуху і ураженням опорно-рухового апарату). У програму комплексних спортивних ігор Львівщини, входить 20 видів.
Позмагатись за шашківницею прибула рекордна кількість команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад області – 46, серед них: дорослих -20 команд, ветеранів – 18 команд та 8 команд центрів “Інваспорт”. На попередніх змаганнях минулого року в Турці було 41 команда, у 2016 році у Новому Роздолі – 27 команд.
На урочистому відкритті змагань багаточисельних учасників привітали заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний та художній колектив Турківського районного народного дому «Бойківські переспіви».


Успішно завершились шашкові баталії для турківських спортсменів, які у командному заліку посіли два перші місця та одно друге, завоювавши 3 кубки та 9 медалей.
«ДОРОСЛІ»:
1. Турківський район (км Іван Ільницький, км Богдан Москаль, Ольга Малетич) – 18 командних очок з 18 можливих (9 перемог у 9 матчах);
2. Стрийський район (мс Ігор Ганяк, Володимир Данило, мс Зоряна Анісімова) – 15 очок;
3. Сокальський район (км Ігор Юхновський, Андрій Салига, Олена Біленька) – 13 очок.
«ВЕТЕРАНИ»:
1. Турківський район (Ігор Комарницький, Василь Костишак, Оксана Марич) – 17 командних очок з 18 можливих очок;
2. Сихівський район м. Львова (мс Володимир Возничка, км Василь Музика, Тетяна Осадча) – 17 очок;
3. місто Новий Розділ (Валерій Зінін, Йосиф Мацкула, Людмила Тесля) – 12 очок.
«ІНВАСПОРТ»:
1. Стрийський район (Роман Микитишин, Іван Вінців, Павлюк Анна) – 12 командних очок з 14 можливих очок;
2. Турківський район (Олег Кулаєв, Володимир Кулаєв, Руслана Писанчин) – 10 очок;
3. Яворівський район (Ярослав Онацько, Ярослав Стасьо, Іванна Савостіна) – 10 очок.
Всі переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями, які їм вручили директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *