У БОБЕРЦІ ТА ЛОПУШАНЦІ ОБІЦЯЮТЬ ВІДКРИТИ МИТНІ ПЕРЕХОДИ

Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що будівництво ще 4 пунктів пропуску між Україною і Польщею стане новим етапом співробітництва між країнами і сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх відносин.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час спільних зі спікером Сейму Польщі Мареком Кухцінським відвідин місця будівництва прикордонного пункту пропуску між Україною та Польщею «Мальховіце-Нижанковичі» (Львівська область – Підкарпатське воєводство).

«Ми сьогодні домовилися, що наступним етапом нашого проїзду будуть наступні чотири пункти пропуску, які ми визначаємо як наступний етап нашої роботи», – сказав Парубій.

Він пояснив, що йдеться про пункт пропуску на Закарпатті – «Лубня» – «Волосате» (Великоберезнянський район Закарпатської області – Підкарпатське воєводство), ще два – на Львівщині – «Лопушанка» – «Міхновець» (Турківський район Львівської області – Підкарпатське воєводство) і «Боберка» – «Смольник» (Львівська область – Підкарпатське воєводство), а також один перехід на Волині – «Адамчуки» – «Збереже» (Шацький район Волинської області – Люблінське воєводство).

“Також ми сьогодні домовились, що наступним етапом будуть ще 4 пункти перетину кордону. Один із них на Закарпатті, ще два на Львівщині: це Лопушанка і Боберка, ще один перехід на Волині – Адамчуки. Ми зробимо все можливе, аби цю амбітну програму якомога швидше реалізувати”, – підкреслив спікер.

Він зазначив, що польська влада виділила в бюджеті наступного року на створення пункту пропуску «Мальховіце-Нижанковичі» 100 млн. злотих. За словами Парубія, українська сторона повинна побудувати на своїй території дорогу до пункту пропуску.

Голова Верховної Ради України зазначив, що це повинен бути не тільки автомобільний перехід, але і пішохідний.

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Іван Сюсько

    Тобто іншими словами на даний час є домовленість про один пункт пропуску «Мальховіце-Нижанковичі», в якому зацікавлена польська сторона, яка навіть заклала певну суму коштів в розвиток своєї інфраструктури. А решта бла бла бла, бо навіть в цей вище згадуваний пункт пропуску наша влада не внесла в бюджет ні копійки. Та воно може і краще, бо з такою владою як в Польщі та в нас, то треба протитанкові рови по границі будувати та мінні поля погустіще, а не відкривати переходи

    • Іван Сюсько саме так.Я повністю з вами згідна. Але я в це все одне невірю.На карті є позначено пішохідний перехід Боберка-Смольник дав ним давно. І кошти були виділені з нашої сторони… Але наша прекрасна влада розікрала все. Хоч би дороги зробили…але тут школа рота відкривати,щоб щось сказати.Мені особисто дуже стидно за нашу владу, а тим більше за наші дороги на Турківщині.Одним словом кінець географії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *