У неділю, 25 лютого, у с. Нижнє Турківського району поховали військовослужбовця Михайла Миколайовича Цапа, який загинув під час військових навчань.

Він був учасником АТО, мав звання прапорщик та уже понад 10 років працював у Держприкордонслужбі.

З повідомленням речника Західного управління Держприкордонслужби Володимира Шеремети, у четвер, 22 лютого, приблизно о 13:00 під час тренувально-навчальної стрільби на полігоні поблизу Великих Мостів, що на Сокальщині, загинув військовий Цап  Михайло  Миколайович 1990 р.н., родом з Турківщини.

Нещасний випадок  трапився під час виконання навчально-бойових стрільб прикордонниками групи швидкого реагування «Шквал». На місці були присутні медики, однак вони не змогли врятувати військового.

За цим фактом слідство розпочали представники військової прокуратури.

Встановлено, що керівник стрільб – полковник ДПС – допустив перебування шести осіб у бліндажі на лінії вогню, що є грубим порушенням техніки безпеки.

За словами прокурора, полковник пояснив, що це була його власна ініціатива, щоб «особовий склад відчув наближення до бойових умов».

Сам керівник стрільб є досвідченим військовим, брав участь в АТО. Він теж перебував у бліндажі, в який влучив снаряд, однак ні він, ні інші військові не постраждали.

Зараз керівник стрільб затриманий, йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 426 (перевищення військовою службовою особою владних повноважень, вчинене в особливий період). Санкція цієї статті становить від 7 до 10 років позбавлення волі.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *