На Турківщині депутати райради та міста проігнорували сесію відносно засудження розгону мирної акції у Києві.

Сесії  Турківської  міської  ради  та  Турківської  районної ради  не відбулись  через  відсутність  кворуму  для  відкриття  сесійного  засідання.Станом  на 11 год  зареєструвались  лише  13  депутатів  із  34. В  порядку  денного позачергової  сесії виносилось  тільки  одне  питання  відносно засудження силового  розгону  протестного  майданчика біля  Верховної  Ради  України.

Довідково:

«Вранці 3 березня 2018 року близько тисячі спецпризначенців скоїли напад на табір протестувальників на площі Конституції. Ветеранів, що у 2014-2015 роках проливали кров на Сході країни, жорстоко побили та поставили на коліна. Десятки людей затримали. Влада вкотре продемонструвала жорстокість та цинізм методів боротьби з у українським суспільством, яке в мирний та законний спосіб висловлює свою позицію.
Ми вважаємо такі дії злочином. Очільники силової вертикалі намагаються виправдати такі дії тим, що протестувальники нібито готували захоплення парламенту. Ми сприймаємо ці заяви як свідому брехню. З останніх подій стає очевидним, що план влади простий – показати, що будь-який мирний протест буде дискредитований, а його учасники покарані. 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *