СТАРОСАМБІРСЬКА ЛОПУШАНКА-ХОМИНА ЗАБОРОНИЛА СУЦІЛЬНІ РУБКИ НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ

Загальні збори села, вирішували важливе питання - давати дозвіл лісгоспам для рубок чи ні. На зборах також присутні: голова Старосамбірська районна рада Тетяна Терлецька, ТВО керівника Старосамбірський Галсільліс Дмитро Єдинак, депутат районної ради Курій Василь, голова сільської ради Василь Чегес, депутати і члени виконкому сільської ради.

Збори тривали майже три години, обговорили болючі питання, проголосували, склали протокол, який в свою чергу буде направлений у всі відповідні інстанції.

Вирішили:

1. Заборонити будь-які рубки лісу Старосамбірським ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» в с. Лопушанка-Хомина і його околицях; 2. Заборонити вивіз лісу Старосамбірським ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» сільськими, комунальними дорогами с. Лопушанка-Хомина ( в тому числі вже зрубаного); 3. Керівництву Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» рекомендуємо звернути увагу на виконання своїх службових обов’язків працівником В. Топільницьким;  4. Вимагаємо щоб поліція і прокуратура району провела об’єктивне розслідування порушення лісгоспами законодавства, під час здійснення ними господарської діяльності і нашому селі та його околицях; 5. Надати звіт і кошторис - скільки лісу було посаджено в нашому селі, та його околицях, за останні 5 років; 6. Надати звіт і кошторис - скільки кілометрів комунальних і лісових доріг в нашому селі, та його околицях, було відремонтовано за останні 5 років; 7. Повернутися до діалогу з лісгоспами, щодо здійснення рубок і вивіз лісопродукції, тільки після надання керівництвом підприємств чітких відповідей на наші запитання, а також гарантії, що лісгоспи будуть працювати в нашому селі, та його околицях, виключно в законній площині; 8. У випадку продовження вирубки лісу, громада села залишає за собою право вдатися до більш радикальних заходів щоб відстояти свої права та інтереси, які визначені у Конституції України.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *