ТУРКА ЧЕМПІОН 2014! ВОВЧЕ ТА ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА НЕ ВИЙШЛИ НА ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ.

10720583_838191802887163_441553263_oФутбольна команда із міста Турка перемогла команду із села Либохора із рахунком 3:0. Кубок переможців Чемпіонату Турківщини 2014 року залишився у футболістів турківської команди. Либохора  у другому  таймі  фізично поступалася   турківським  футболістам.Турка  заслужено перемогла команду  із  села Либохора.
10698269_838190902887253_360891832_oПротест футбольних команд із сіл Вовче та Верхня Яблунька пов’язаний із бездіяльністью районної федерації із футболу. Футболістів обидвох команд образило суддівство в попередніх матчах. Таким чином хлопці вирішили висловити свій протест проти свавілля футбольних функціонерів на Турківщині.Для чого проводити чемпіонат району із футболу із таким суддівством та ставленням до іншої точки зору футбольних  команд  району. Турка всі свої матчі відіграла у групі”А” на своєму полі та при своєму суддівстві.Футболісти із Верхньої Яблуньки теж наголошують на погане суддівство під час розіграшу у їхній групі “Е” в смт Бориня. Хтось повинен програти, а програвші завжди не задоволені результатами.Розіграш чемпіонату району 2014 вже розіграно.Програвати красиво вовчанам  та  верхньояблінцям теж потрібно ще навчитися. Нагородження переможців турніру відбулось  без участі команд із Верхньої Яблуньки та Вовчого. Федерація футболу не змогла чомусь  оперативно  залагодити  цей конфлікт. Призи отримали тільки команди із Турки та Либохори. На футболі був присутній Народний депутат України – Андрій Тягнибок, який урочисто привітав турківчан та либохірців із зайнятим першим та другим місцем чемпіонату району і  вручив   медалі  переможцям.

Минулої  неділі  футболісти  команд  із  Прислопа та  Явори теж не вийшли  на  футбольне поле.
Те що відбувається із районним футболом, нагадує байку «ДЛЯ  ЧОГО  КОЗІ БАЯН”. Протестують всі, а віз і досі там. Упасти до такого рівня нашому чемпіонату – копійка ціна. Пародія на футбол, на організацію, на суддівство.