23 квітня 2018 року відбулося засідання районної конкурсної комісії Турківської  районної  ради для проведення щорічного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» (I етап)
Переможцями районного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у IV категорії (сільські ради) визнано проект «Організація роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території села правил дотримання санітарного стану та благоустрою Ільницької сільської ради».

Друге місце присвоєно проекту «Організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території села правил дотримання санітарного стану та благоустрою с. Ясениця та с Кіндратів”.

II етап конкурсу буде проведено обласною Конкурсною комісією до 1 липня 2018 року. Місцевим радам населених пунктів, які займуть призові місця в конкурсі, будуть вручені грошові дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти. 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *