nashlo-sposob-kak-udeshevit-vedenie-biznesa_small

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ   20 червня заступник начальника начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович провела зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, за участі представників ЗМІ  з питань ведення бізнесу,новації в податковому законодавстві, електронних сервісів Міндоходів .

На зустрічі розглянуто проблемні питання оподаткування та обговорено законодавчі ініціативи, спрямовані на вдосконалення адміністрування податків, створення сприятливого бізнес-клімату, переваги запровадження електронних сервісів для платників податків із застосуванням новітніх технологій .

Марія Іванівна розповіла про новий електронний сервіс для платників податків, який дозволить уникнути помилок при формуванні податкової звітності. Тобто, подана платником податків в електронному вигляді декларація відразу ж проходить арифметичний контроль і зіставлення даних з наявною інформацією в базах Міндоходів. Такий обмін інформацією дасть можливість платникам податків своєчасно виявити помилки у поданій звітності, здійснити їх виправлення без застосування фінансових санкцій, уникнути податкових перевірок.

Нагадала про сервіс Міндоходів «Пульс», який створений для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо некоректного ставлення, перевищення повноважень або неякісного обслуговування працівниками Міндоходів.

А також учасників зустрічі поінформовано про зміни, які набрали чинності з 1 квітня 2014 року, а саме ставка податку на прибуток підприємств – 18%, податку на додану вартість – 20%. З 1 вересня 2014 року збільшаться ставки акцизного податку на спирт та алкогольні напої на 25% .

У ході зустрічі було обговорено проблемні питання бізнесу та створення нових належних умов для його ведення.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *