На Турківщині відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, в місті Турка на міському кладовищі зібралися ветерани, діти війни, громадськість, представники влади та журналісти в рамках відзначення  Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Присутні хвилиною скорботної задуми вшанували пам’ять жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Місцеві священнослужителі біля військового поховання на міському кладовищі провели панахиду за загиблими у Другій світовій війні та під час проведення антитерористичної операції у східних областях України.

«Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожен з нас розуміє, що найдорожчим є мир, найсвятішою – перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. А у пам’яті назавжди залишаться імена тих, хто у боротьбі та війнах віддав своє життя за рідну Україну.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся та бореться за Вільну та Соборну Україну.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині! – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Опісля відбулося покладання квітів.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *