Іван Собко: У керівника екологічної інспекції цілі томи на Старосамбірський лісгосп

Депутат Львівської облради від Об’єднання «Самопоміч» прокоментував відмову ради вносити в порядок денний звіт керівника ЛГП «Галсільліс»Володимира Мельника та ініціативу про включення земель Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» до природоохоронного фонду.

Про це повідомляє прес-служба «Самопомочі».

«Я не знаю, чи це реакція на наш виступ і висловлення 41 депутатом занепокоєння бездіяльністю і вакханалією, яка коїться в «Галсільлісі», але я дуже задоволений і тішуся що народиться таке рішення. Треба взагалі дві треті цієї території взяти під природо-заповідний фонд — може якийсь порядок буде і збережемо той ліс. Вже люди б’ють на сполох!» – прокоментував Іван Собко.

Він зауважує, що це може погіршити фінансовий стан підприємства та зменшити відрахування в різні бюджети, проте стан його справ і без цього не найкращий. Підприємство показує «хорошу роботу» і фінансові збитки одночасно. Можливо, проблема в керівництві.

«Старосамбірський «Галсільліс» протягом року рубає і показує збитки. У мене виникає питання «а куди їде цей ліс, куди він зникає?». Як би все було добре і чисто, то, напевне, не було б проблем зі сплатою різних відрахувань у бюджети. Я вчора мав розмову з Миколою Маланичем, керівником екологічної інспекції, у нього цілі томи на Старосамбірський «Галсільліс», сотні скарг, десятки приписів, порушення на порушенні. Ситуацію треба якось вирішувати, треба дотискати, бо якщо за це не взятися, то Турка і Старий Самбір будуть, як Сколе – голі і босі», – продовжує Іван Собко.

Також депутат повідомив, що на черговій сесії Львівської обласної ради планують заслухати інформацію від Миколи Маланича, Анатолія Дейнеки та Володимира Мельника про виконання рішення №77 та внесення змін до нього №249 «Про механізми громадського контролю». Зокрема, Микола Маланич повідомить, скільки він особисто й екологічна інспекція виїжджала і виявляла незаконні рубки у Старосамбірському районі.

Leopolis.news

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *