Футбольне свято до Дня Конституції

Хороші задуми повинні втілюватись в життя, а добрі починання – отримувати продовження. Саме так було в четвер, 28 червня на турківському стадіоні «Карпати»: на футбольному полі зустрілися давні друзі-суперники, ветерани футбольних команд «Карпати» Турка та «Прикарпаття» зі Старого Самбора. А за ними, продовжуючи хорошу традицію започатковану минулоріч, у зустрічі за Суперкубок району – команди з Борині та Верхньої Яблуньки.
Першими на чудовий газон міського стадіону вийшли ветерани. І, варто сказати, роки не вплинули на їхню майстерність. Лиш трохи швидкості стали меншими та рухи – поважнішими. Та це не завадило їм показати чудовий футбол та розіграти справжній футбольний трилер.
Вже на перших хвилинах гри «Карпати» відкрили рахунок. А згодом рахунок було подвоєно. На перепочинок ветерани пішли за рахунку 2-0 на користь турківчан. Але гостей такий перебіг подій не влаштовував категорично, і вже за кілька хвилин після перерви вони один м’яч відквитали. Здавалося, гра завершиться мінімальною перемогою господарів, однак футбольне правило – грати до останніх секунд – спрацювало на користь гостей. На останній хвилині зустрічі глядачі побачили чудовий гол зі штрафного у виконанні гравця «Прикарпаття». Тож 2-2 – справжня бойова нічия, дружні обійми, чудовий настрій та приємні спогади з давно минулих футбольних баталій у неофіційному «третьому таймі».

Не встигли вщухнути емоції від гри ветеранів, як пристрасті на футбольному полі завирували знову: в поєдинку за Суперкубок району зустрілися давні суперники – команди Борині та Верхньої Яблуньки.
ФК «АРСЕНАЛ» (В.Яблунька) 1-6 ФК «БОРИНЯ»
ФК «АРСЕНАЛ»: Шийка Ю., Шийка П., Блиств М., Марич М., Шикітка Р., Кльоб О., Германович М., Кріль М., Костів О., Лутчак О., Кльоб І.
Запасні: Боклах В., Швець М., Боцко В., Сенів В.
ФК «БОРИНЯ»: Дутка Р., Рик С. (Крупчак М.), Ісайчик І., Волобуєв В., Писанчин С. (Федько М.), Антонов Ю., Новосельський В. (Дяків Р.), Шалабавка М., Бабич О., Квич О., Матляк М.
Голи: – Квич О. (4), Бабич О., Матляк М.
Попередження: Шийка Ю. – Квич О.
З перших хвилин боринці захопили ініціативу та почали тиснути на ворота Верхньої Яблуньки. Надійно граючи в захисті, гравці Борині контролювали м’яч та розраховували на швидкі ноги Бабича, Квича та Матляка. Така тактика доволі швидко принесла результат – Бабич влучно пробив в нижній кут воріт без шансів для голкіпера В.Яблуньки. Приблизно за десять хвилин вже Квич втік на ворота номінальних господарів та подвоїв рахунок.
Верхньояблуньці відповіли кількома поспіль кутовими біля воріт Борині та небезпечним ударом Лутчака, після якого м’яч пройшов в лічених сантиметрах біля стійки воріт.
Після перерви Верхня Яблунька зробила перестановки на полі та провела кілька замін. Це згодом дало результат – кутовий біля воріт Борині та влучний удар головою без шансів для Дутки. Щоправда на той час рахунок був вже 3-0 – Квич використав свій шанс в контратаці і збільшив рахунок в грі.
Намагаючись зрівняти рахунок та захопившись своїми атаками, гравці Верхньої Яблуньки створювали великі вільні зони. Цим невдовзі скористався Квич, зумівши втекти на ворота Юрія Шийки, а згодом в Антонова вдалися прохід по флангу та точна передача на того ж Квича.
В кінцівці зустрічі голом відзначився Матляк, поставивши цим крапку у видовищній грі.
На нагородженні команд-учасниць Суперкубка був присутній Микола Іванович Зубрицький. Саме з його ініціативи тепер щороку відбуваються зустрічі найсильніших футбольних команд нашого району, кращі гравці отримують відзнаки, команди – футбольні м’ячі, необхідний інвентар, футбольну форму.
І цього разу з рук Миколи Івановича команди отримали футбольні м’ячі, пам’ятні медалі та грамоти, аксесуари для футбольної аптечки, кращі гравці – індивідуальні нагороди, команда Борині за перемогу – красень Кубок.
Арбітр Суперкубка – Коліба Василь
Кращий гравець – Шийка Петро («АРСЕНАЛ»)
Кращий нападник – Квич Олег («БОРИНЯ»)
Кращий воротар – Дутка Роман («БОРИНЯ»)
Фінал зіграно, попереду в команд – поєдинки чемпіонату, боротьба за вихід до осінньої частини змагань, нові перемоги. Однак пережиті неповторні емоції футбольного свята ще довго будуть в пам’яті всіх його учасників.